Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: AMP Anna Proksa

Wartość umowy
6 598 999 zł
Umowa zawarta
9 października 2025
Okres realizacji
do 31 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 6 598 999 zł – 15 340 560 złodrzucone: 3
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa fragmentu al. Blachnickiego od ul. 3 Maja do ul. Braci Mieroszewskich w Sosnowcu”

Zamawiający Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu (Sosnowiec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa fragmentu al. Blachnickiego od ul. 3 Maja do ul. Braci Mieroszewskich w…”, wybierając ofertę wykonawcy F.H.U. DAMEKS Damian Turczyński. Wartość umowy: 6 598 999 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatuSosnowiec, Śląskieopublikowano 15 października 2025
Wartość umowy
6 598 999 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: F.H.U. DAMEKS Damian Turczyński (Imielin), wspólnie z: AMP Anna Proksa.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 598 999,20 zł (umowę zawarto 9 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 6 598 999,20 zł do 15 340 560,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail