Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość wybranych ofert
2530 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie w okresie od 01.09.2025 r. do 26.06.2026 r. usługi transportu oraz opieki w czasie przewozu uczniów zamieszkałych na terenie gminy Jeleśnia do placówek oświatowych tj.: Zadanie I - dowóz uczniów do Ze
    Cena wybranej oferty
    535 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie w okresie od 01.09.2025 r. do 26.06.2026 r. usługi transportu oraz opieki w czasie przewozu uczniów zamieszkałych na terenie gminy Jeleśnia do placówek oświatowych tj.: Zadanie II - dowóz uczniów do Z
    Cena wybranej oferty
    445 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    469 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    548 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    533 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Transport uczniów z terenu gminy Jeleśnia w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Gmina Jeleśnia (Jeleśnia, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Transport uczniów z terenu gminy Jeleśnia w roku szkolnym 2025/2026”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 2530 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Gmina JeleśniaJeleśnia, Śląskie (powiat Żywiecki →)opublikowano 14 października 2025
Łączna wartość ofert
2530 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 lipca 2025

    Termin ofert: 6 sierpnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    14 października 2025

    2 oferty4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Usługi Transportowe Przewóz Osób Władysław Chrustek (części 1, 2); Modesta Daniel Łaszewski (część 3); Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Katarzyna Biegun (część 4); Dukat Bogdan Wróbel (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 2 530,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jeleśnia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182605

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plebańska 1

1.5.2.)Miejscowość

Jeleśnia

1.5.3.)Kod pocztowy

34-340

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@jelesnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jelesnia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66adcc2a-99e5-4b93-9e11-e2218d765c2a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Transport uczniów z terenu gminy Jeleśnia w roku szkolnym 2025/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-66adcc2a-99e5-4b93-9e11-e2218d765c2a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00474387

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00047949/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Transport dzieci z terenu gminy Jeleśnia w roku szkolnym 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00345768

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.10.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

467399 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie w okresie od 01.09.2025 r. do 26.06.2026 r. usługi transportu oraz opieki w czasie przewozu uczniów zamieszkałych na terenie gminy Jeleśnia do placówek oświatowych tj.:
Zadanie I
- dowóz uczniów do Zespołu Szkół Nr4 w Sopotni Wielkiej: 5 uczniów
Trasa:
1. Sopotnia Wielka Kolonia – Sopotnia Wielka Szkoła.
2. Sopotnia Wielka Szkoła – Sopotnia Wielka Kolonia.

4.5.3.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.)Wartość części

93744,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie w okresie od 01.09.2025 r. do 26.06.2026 r. usługi transportu oraz opieki w czasie przewozu uczniów zamieszkałych na terenie gminy Jeleśnia do placówek oświatowych tj.:
Zadanie II
- dowóz uczniów do Zespołu Szkół Nr4 w Sopotni Wielkiej: 4 uczniów
Trasa:
1. Sopotnia Mała – Sopotnia Wielka Szkoła.
2. Sopotnia Wielka Szkoła – Sopotnia Mała.

4.5.3.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.)Wartość części

77112,03 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie w okresie od 01.09.2025 r. do 26.06.2026 r. usługi transportu oraz opieki w czasie przewozu uczniów zamieszkałych na terenie gminy Jeleśnia do placówek oświatowych tj.:
Zadanie III
- dowóz uczniów do Zespołu Szkół Nr3 w Krzyżowej i Zespołu Szkół Nr1 w Jeleśni: 8 uczniów.
Trasa:
1. Krzyżówki – Krzyżowa Szkoła.
2. Krzyżowa – Jeleśnia Rynek Szkoła.
3. Jeleśnia Rynek Szkoła – Krzyżowa.
4. Krzyżowa Szkoła – Krzyżówki.

4.5.3.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.)Wartość części

82593,51 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie w okresie od 01.09.2025 r. do 26.06.2026 r. usługi transportu oraz opieki w czasie przewozu uczniów zamieszkałych na terenie gminy Jeleśnia do placówek oświatowych tj.:
Zadanie IV
- dowóz uczniów do Zespołu Szkół Nr2 w Jeleśni: 38 uczniów (w okresie zimowym dowóz będzie się odbywał od budynku OSP w Mutnem).
Trasa:
1. Mutne –Jeleśnia Szkoła.
2. Jeleśnia Szkoła – Mutne (dwa kursy: pierwszy o godz. 13.30 i drugi o godz.14.30)

4.5.3.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.)Wartość części

113778,7 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie w okresie od 01.09.2025 r. do 26.06.2026 r. usługi transportu oraz opieki w czasie przewozu uczniów zamieszkałych na terenie gminy Jeleśnia do placówek oświatowych tj.:
Zadanie V
- dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej Nr39 w Bielsku – Białej, ul. Kamienicka 11a: 1 uczeń
Trasa:
1. Korbielów – Bielsko – Biała (godz. rozpoczęcia zajęć – 7.15)
2. Bielsko - Biała – Korbielów (godz. zakończenia zajęć – 15.50)

4.5.3.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.)Wartość części

100170,37 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

535 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

850 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

535 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transportowe Przewóz Osób Władysław Chrustek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5531182947

7.3.4)Miejscowość

Sopotnia Wielka

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

101115 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-26

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

445 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

850 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

445 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transportowe Przewóz Osób Władysław Chrustek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5531182947

7.3.4)Miejscowość

Sopotnia Wielka

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

84105 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-26

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

469 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1050 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

469 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Modesta Daniel Łaszewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6412389039

7.3.4)Miejscowość

Cisiec

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88641 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-26

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

548 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1150 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

548 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Katarzyna Biegun

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5532411841

7.3.4)Miejscowość

Przyborów

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

103572 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-26

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

533 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

745 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

533 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dukat Bogdan Wróbel

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5471229466

7.3.4)Miejscowość

Bielsko - Biała

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

100737 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60000000-8Usługi transportowe (z wyłączeniem…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 875 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
113 811 zł491 682 zł
Rozstęp międzykwartylowy
377 871 zł
Źródło próbki
CPV 60000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
113 811 zł
Mediana
225 875 zł
Górny kwartyl
491 682 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jeleśnia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jeleśnia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2530 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60000000-8 (Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Transportowe Przewóz Osób Władysław Chrustek (Sopotnia Wielka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.