Wynik częściowy: umowy w 6 z 8 części, 2 bez rozstrzygnięcia8 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 12 pozycje asortymentowe szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ
    1 oferta
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 221 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  3. Umowa zawarta
    Część 35 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał 2 i zał. 4 do SWZ
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 41 poz. asortymentowa szczególowo opisana w zał zał 2 i zał. 4 do SWZ
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 53 pozycje asortymentowe szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ
    1 oferta
  6. Bez rozstrzygnięcia
    Część 614 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał 2 i zał. 4 do SWZ
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  7. Umowa zawarta
    Część 71 poz. asortymentowa szczególowo opisana w zał zał 2 i zał. 4 do SWZ
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 81 poz. asortymentowa szczególowo opisana w zał zał 2 i zał. 4 do SWZ
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa produktów farmaceutycznych w 8 pakietach- powtórzenie

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej (Kolbuszowa, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa produktów farmaceutycznych w 8 pakietach- powtórzenie”, wybierając 5 wykonawców. Złożono 7 ofert.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 276 799 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 września 2025

    Termin ofert: 17 września 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    14 października 2025

    1 oferta5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA (część 1); Bialmed Sp. z o.o. (części 3, 4); Cytosorbents Poland Sp. z o.o. (część 5); Komtur Polska Sp. z o.o. (część 7) oraz 1 innych.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304504

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grunwaldzka 4

1.5.2.)Miejscowość

Kolbuszowa

1.5.3.)Kod pocztowy

36-100

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

2271222

1.5.8.)Numer faksu

2271233

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital.kolbuszowa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.kolbuszowa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=815b5be6-84ca-4c4e-b017-34004e8d5ace

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa produktów farmaceutycznych w 8 pakietach- powtórzenie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2c1903cd-12d5-4e29-8650-04394532c417

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00472733

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00411545

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Eap-2412/17/25/M

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

572912,1 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2 pozycje asortymentowe szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

19250 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

21 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

23156 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

5 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał 2 i zał. 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

249095 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 poz. asortymentowa szczególowo opisana w zał zał 2 i zał. 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

80625 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3 pozycje asortymentowe szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

63000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

14 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał 2 i zał. 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

24786 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 poz. asortymentowa szczególowo opisana w zał zał 2 i zał. 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

47000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 poz. asortymentowa szczególowo opisana w zał zał 2 i zał. 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

66000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18627,15 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18627,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18627,15 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7831480785

7.3.3)Ulica

UL. KRZYWA

7.3.4)Miejscowość

POZNAŃ

7.3.5)Kod pocztowy

60-118

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18627 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

303886,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

303886,08 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

303886,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bialmed Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8490000039

7.3.3)Ulica

Kazimierzowska

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-546

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

303886 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

60264 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

60264 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

60264 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bialmed Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8490000039

7.3.3)Ulica

Kazimierzowska

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-546

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

60264 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

71442 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

71442 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

71442 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Cytosorbents Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6272761070

7.3.3)Ulica

Gałeczki

7.3.4)Miejscowość

Chorzów

7.3.5)Kod pocztowy

41-500

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

71442 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58968 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

58968 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58968 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Komtur Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5222749770

7.3.3)Ulica

Plac Farmacji

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-699

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58968 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 29

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

57240 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57240 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

57240 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 30

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7880008829

7.3.3)Ulica

Tysiąclecia

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.5)Kod pocztowy

64-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 31

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

57240 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 262 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
460 589 zł9 829 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 369 329 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
460 589 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 829 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kolbuszowa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.