Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Waldemar Płeszka· Niskomikrofirma
Wartość umowy
368 005 zł
Umowa zawarta
8 października 2025
Okres realizacji
do 12 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Okres gwarancji30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty cząstkowe dróg powiatowych

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Nisku (Racławice, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty cząstkowe dróg powiatowych”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Waldemar Płeszka. Wartość umowy: 368 005 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w NiskuRacławice, Podkarpackieopublikowano 13 października 2025
Wartość umowy
368 005 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Waldemar Płeszka (Nisko), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 368 005,36 zł (umowę zawarto 8 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W NISKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830414064

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rudnicka 15

1.5.2.)Miejscowość

Racławice

1.5.3.)Kod pocztowy

37-400

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

15 8415416

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.zdp@op.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zdpnisko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c1cc956-9a7b-4339-ad91-0abac00944d3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remonty cząstkowe dróg powiatowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5c1cc956-9a7b-4339-ad91-0abac00944d3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00470745

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00058266/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remonty cząstkowe dróg powiatowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00425128

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP.2310.1.3.2025.AZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

234085,19 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn. „Remonty cząstkowe dróg powiatowych”
3.Zakres prac będzie obejmował:
1)Remont cząstkowy masą mineralno - asfaltową drogi nr 1048R Zdziary – Banachy:
−Wykonanie frezowania nawierzchni asfaltowych na zimno, średnia grubość warstwy 5 cm z odwiezieniem urobku;
−skropienie mechaniczne warstw konstrukcyjnych ulepszonych emulsją asfaltową;
−Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11S, warstwa ścieralna, grubość warstwy 5 cm po zagęszczeniu;
2)Remont ul. Dąbrowskiego w Nisku
−Umocnienie skarp rowu płytami betonowymi, ażurowymi 60x40x10 cm, wypełnienie wolnych przestrzeni humusem, podsypka piaskowa 5 cm;
3)Remont zjazdów w ciągu drogi powiatowej Nr 1049R w m. Huta Deręgowska
−Rozebranie nawierzchni z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo-piaskowej;
−Wykonanie koryta mechanicznie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem nawierzchni, głębokość koryta 10 cm;
−Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, frakcji 0-31,5 mm, gr. 20,0 cm;
−Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11S, warstwa ścieralna, grubość warstwy 5 cm po zagęszczeniu po uprzednim skropieniu podbudowy emulsją asfaltową;
4)Remont zjazdu do przepompowni w ciągu drogi powiatowej Nr 1037R w m. Jarocin
−Rozebranie nawierzchni z płyt żelbetowych pełnych o pow. do 3,0 m2;
−Przełożenie przepustu pod zjazdem z rur PP SN8 o średnicy 40 cm i dł. 11,5 m z odmuleniem i oczyszczeniem rowu przydrożnego na dł. 10,0 mb;
−Wykonanie koryta mechanicznie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem nawierzchni, głębokość koryta 20 cm;
−Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm, gr. warstwy 20 cm po zagęszczeniu;
−Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11S, warstwa ścieralna, grubość warstwy po zagęszczeniu 5 cm.
5)Remont studni kanalizacyjnych na ul. Mickiewicza i ul. Sandomierskiej w miejscowości Rudnik nad Sanem
−Regulacja pionowa studzienek rewizyjnych kanalizacji sanitarnej i deszczowej, nadbudowa wykonana betonem. Odbudowa warstw konstrukcyjnych.
−Regulacja pionowa kratek ściekowych, nadbudowa wykonana betonem. Odbudowa warstw konstrukcyjnych.
−Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11S, warstwa ścieralna, grubość warstwy 5 cm po zagęszczeniu po uprzednim skropieniu podbudowy emulsją asfaltową.
6)Remont kanalizacji sanitarnej na ul. Rzeszowskiej w Rudniku nad Sanem
−Rozebranie nawierzchni z betonu asfaltowego, grubość naw. do 10 cm;
−Usuniecie warstw konstrukcyjnych w koło studni kanalizacji sanitarnej, uszczelnienie wlotów kolektora do studni rewizyjnej, odbudowa warstw konstrukcyjnych;
−Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, warstwa wiążąca z AC 16W, grubość warstwy 100 kg/m2, średnio 4 cm po zagęszczeniu;
−Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, warstwa ścieralna z AC 11S, grubość warstwy 5 cm po zagęszczeniu;
7)Remont bariery mostowej na moście w ciągu drogi powiatowej Nr 2608R ul. Sandomierska w Nisku
−Demontaż pasa profilowego dł. 12,0 m;
−Rozebranie słupków do znaków drogowych;
−Zdjęcie tarcz znaków drogowych;
−Demontaż słupków prowadnicy;
−Ustawienie słupków do znaków drogowych z rur ocynkowanych o śr. 70 mm nad ścieżka rowerową;
−Zakup i przymocowanie tarcz znaków drogowych U-6a z blachy ocynkowanej, odblaskowych I generacji o pow. do 0,3 m2 do gotowych słupków;
−Zakup i montaż 3 słupków mocujących prowadnicę.
−Zakup i montaż bariery stalowej SP-06 o długości łącznej 12,0 mb;
8)Remont nawierzchni drogi powiatowej Nr 1051R ul. Osiedle i ul. Sopocka w Nisku
−Regulacja pionowa studni rewizyjnych, nadbudowa wykonana betonem;
−Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, warstwa wiążąca z AC 16W, grubość warstwy 100 kg/m2, średnio 4 cm po zagęszczeniu;
−Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, warstwa ścieralna z AC 11S, grubość warstwy 3 cm po zagęszczeniu;
−Wykonanie frezowania nawierzchni asfaltowych na zimno, średnia grubość warstwy 4 cm;
−Oczyszczenie warstw konstrukcyjnych mechanicznie bitumicznych;
−Skropienie warstw konstrukcyjnych emulsją asfaltową mechanicznie;
−Ścinanie zawyżonych poboczy, grubość warstwy do 10 cm, uzupełnienie zaniżonych poboczy gruntem rodzimym;
−Wykonanie pobocza z kruszywa łamanego, szer. pobocza 1,0 m, grubość warstwy 10 cm po zagęszczeniu.
9)Remont przepustu w ciągu drogi Nr 1038R Majdan Golczański - Golce w miejscowości Mostki
−Wykonanie kanału z rur PP SN8 o średnicy 300 mm, rury kielichowe na podbudowie z kruszywa łamanego o gr. 10 cm po uprzednim rozebraniu istniejącego kanału, odtworzenie warstw konstrukcyjnych pobocza;
−Wykonanie ścianki czołowej skośnej prefabrykowanej.
4.Zamawiający opisał szczegółowo przedmiot zamówienia za pomocą przedmiaru robót oraz specyfikacji technicznych stanowiących załączniki do niniejszej SWZ.
5.Zamawiający zastrzega sobie możliwość niewykorzystania całego zakresu robót, o których mowa w pkt 3. W przypadku niewykorzystania całości przedmiotu zamówienia, Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tego tytułu.
6.Zakres rzeczowy remontów obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające z dokumentacji technicznej i sztuki budowlanej takie jak: prace geodezyjne, zajęcie pasa drogowego, projekt organizacji ruchu, prawidłowe oznakowanie i zabezpieczenie prowadzonych prac, zabezpieczenie terenu przed dostępem osób trzecich, nadzór nad mieniem i ubezpieczenie terenu budowy, utrzymywanie porządku w trakcie prowadzenia robót oraz uporządkowanie po zakończeniu robót, natychmiastowe, docelowe i skuteczne usunięcie wszelkich szkód i awarii spowodowanych przez Wykonawcę w trakcie realizacji robót, opracowanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji odbioru robót, przywrócenie przyległego terenu do stanu pierwotnego, czynny udział w odbiorach.
7.Dokumentacja techniczna, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz inne dokumenty przekazane przez Zamawiającego, w tym przedmiary robót jako materiał pomocniczy do dokumentacji technicznej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych służą ustaleniu ceny za wykonanie przedmiotu zamówienia, a wymagania wyszczególnione choćby w jednym z nich są obowiązujące dla Wykonawcy tak, jakby zawarte były w całej dokumentacji.
8.W przypadku rozbieżności w ustaleniach poszczególnych dokumentów obowiązuje kolejność: specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, dokumentacja techniczna, przedmiar robót, umowa oraz SWZ.
9.W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty ujęto materiały zaproponowane w przedmiarze robót.
10.Roboty muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności z wymogami ustawy Prawo budowlane (Dz.U. 2024 poz. 725).
11.Roboty muszą być wykonane zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, dokumentacją projektową, wykonawczą, techniczną oraz należytą starannością w ich wykonaniu, dobrą
jakością, właściwą organizacją pracy oraz z zachowaniem wymagań i obowiązujących przepisów w szczególności bhp, ppoż. i branżowych.
12.Zamawiający, stosowanie do art. 95 ust. 1, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę/Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. 2025 poz. 277) – wykonywanie prac fizycznych objętych zakresem zamówienia oraz operatorów sprzętu, z wyłączeniem prac wykonywanych przez osoby pełniące samodzielne funkcje techniczne w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7.07.1994r. Prawo budowlane oraz osoby pełniące samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii w rozumieniu ustawy z dnia 17.05.1989 r. – Prawo geodezyjne i kartograficzne.
1)Zatrudnienie, o którym mowa w pkt. 13 powinno trwać przez okres niezbędny do wykonania wskazanych czynności. W przypadku rozwiązania stosunku pracy przed zakończeniem tego okresu Wykonawca/podwykonawca niezwłocznie zatrudni na to miejsce inną osobę z zastrzeżeniem pkt. 13 ppkt 7).
2)Dla udokumentowania faktu zatrudnienia pracowników stosownie do pkt 13, Wykonawca nie później niż w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy lub umowy z podwykonawcą przedłoży Zamawiającemu:
a)oświadczenia zatrudnionego pracownika, lub
b)oświadczenia Wykonawcy lub podwykonawcy o zatrudnieniu pracownika na podstawie umowy o pracę, lub
c)poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii umowy o pracę zatrudnionego pracownika,
- zawierających informacje, w tym dane osobowe, niezbędne do weryfikacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w szczególności imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, datę zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę i zakres obowiązków pracownika.
3)Zamawiający zastrzega sobie możliwość kontroli zatrudnienia pracowników, o których mowa w pkt 13 przez cały okres realizacji wykonywanych przez nich czynności.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

368005,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

368005,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

368005,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Waldemar Płeszka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 292828652

7.3.3)Ulica

Sandomierska 20aB/9

7.3.4)Miejscowość

Nisko

7.3.5)Kod pocztowy

37-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

368005,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-12

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
549 477 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 535 zł1 739 058 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 433 523 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
305 535 zł
Mediana
549 477 zł
Górny kwartyl
1 739 058 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Nisku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Racławice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 368 005 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Waldemar Płeszka (Nisko). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.