Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: STUDIO SPATIUM Joanna Woźniak

Wartość umowy
102 000 zł
Umowa zawarta
10 października 2025
Okres realizacji
65 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania projektu decyzji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie projektów decyzji o warunkach zabudowy, decyzji celu publicznego oraz projektów decyzji zmieniających wraz z analizą funkcji oraz cech zabudowy i zagospodarowania

Zamawiający Gmina Cekow-Kolonia (Ceków, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie projektów decyzji o warunkach zabudowy, decyzji celu publicznego oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy KONSORCJUM: JOTI Projekt Joanna Wieklińska. Wartość umowy: 102 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Cekow-KoloniaCeków, Wielkopolskieopublikowano 13 października 2025
Wartość umowy
102 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: KONSORCJUM: JOTI Projekt Joanna Wieklińska (Poznań), wspólnie z: STUDIO SPATIUM Joanna Woźniak.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 102 000,00 zł (umowę zawarto 10 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 65 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Cekow-Kolonia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855570

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ceków-Kolonia 51

1.5.2.)Miejscowość

Ceków

1.5.3.)Kod pocztowy

62-834

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

627631082

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gospodarka@cekow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cekow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://bip-ugcekow.2clicks.pl/98-zamowienia-publiczne.html; https://e-propublico.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie projektów decyzji o warunkach zabudowy, decyzji celu publicznego oraz projektów decyzji zmieniających wraz z analizą funkcji oraz cech zabudowy i zagospodarowania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-96abf014-e648-49f4-9895-32eb2aa343d2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00470241

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00420873

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GPRiOŚ.271.9.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

115500,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie projektu decyzji o warunkach zabudowy, decyzji celu publicznego oraz projektów decyzji zmieniających wraz z analizą funkcji oraz cech zabudowy i zagospodarowania terenu w ilości około 300 sztuk. Zapotrzebowanie ilościowe na opracowanie decyzji stanowi przewidywania szacunkowe(+/-). Zapotrzebowanie w okresie wykonywania zamówienia nie jest wiążące dla Zamawiającego, zależne od ilości napływających wniosków W przypadku nie wykonania w okresie trwania umowy określonej ilości decyzji Wykonawcy nie przysługuje roszczenie z tego tytułu.

4.5.3.)Główny kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

102000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

102000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

102000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
KONSORCJUM: JOTI Projekt Joanna Wieklińska

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: STUDIO SPATIUM Joanna Woźniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

782-201-27-83

7.3.3)Ulica

ul. Przybyszewskiego 19/7

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-563

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

102000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

65 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71400000-2Usługi architektoniczne dotyczące p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
188 668 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 896 zł348 780 zł
Rozstęp międzykwartylowy
205 885 zł
Źródło próbki
CPV 71400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 896 zł
Mediana
188 668 zł
Górny kwartyl
348 780 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Cekow-Kolonia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ceków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 102 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71400000-2 (Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KONSORCJUM: JOTI Projekt Joanna Wieklińska (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.