Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
50 000 zł
Umowa zawarta
11 września 2025
Okres realizacji
do 7 października 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usługa sukcesywnej rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych”

Zamawiający Międzynarodowy Instytut Mechanizmów i Maszyn Molekularnych Polskiej Akademii Nauk (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa sukcesywnej rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych”, wybierając ofertę wykonawcy UpHOTEL Sp. z o.o.,. Wartość umowy: 50 000 zł.

Wartość umowy
50 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 października 2025

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    29 grudnia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy UpHOTEL Sp. z o.o. (Jelenia Góra), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 50 000,00 zł (umowę zawarto 11 września 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 7 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail