Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
413 402 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Część/Pakiet nr 1 - szwy niewchłanialne
    Wartość umowy
    25 224 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Część/Pakiet nr 2 - szwy wchłanialne
    Wartość umowy
    84 758 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Część/Pakiet nr 3 - siatki chirurgiczne, szwy chirurgiczne
    Wartość umowy
    237 683 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Część/Pakiet nr 4- gąbka hemostatyczna
    Wartość umowy
    2792 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Część/Pakiet nr 5- system do wysiłkowego leczenia nietrzymania moczu
    Wartość umowy
    51 388 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Część/Pakiet nr 6- system hemostatyczny
    Wartość umowy
    11 556 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów szewnych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kole (Koło, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów szewnych”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 413 402 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
413 402 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 sierpnia 2025

    Termin ofert: 29 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    09 października 2025

    1 oferta5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: COMPLIMED Sp. z o.o. (części 1, 2); Medtronic Sp. z o.o. (część 3); ARNO-MED Sp. z o.o. (część 4); Anmar Sp. z o.o. (część 5) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 413 401,89 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail