Wynik częściowy: umowy w 2 z 5 części, 3 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
18 490 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    9800 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    8690 zł
    1 oferta
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, z podziałem na 5 części

Zamawiający Szkoła Policealna Im.jadwigi Romanowskiej (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Realizacja warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 18 490 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Szkoła Policealna Im.jadwigi RomanowskiejElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 8 października 2025
Łączna wartość umów
18 490 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 2 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Marek Fudali Centrum Szkoleniowe Piękno i Sukces za łącznie 18 490,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA POLICEALNA IM.JADWIGI ROMANOWSKIEJ

1.3.)Oddział zamawiającego

Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000289710

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Saperów 14E

1.5.2.)Miejscowość

Elbląg

1.5.3.)Kod pocztowy

82-300

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.7.)Numer telefonu

(55) 2336319

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

studium@medyk-elblag.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.medyk-elblag.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5dc2ae41-de4a-4411-8d06-c0768185cde8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Realizacja warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej
im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, z podziałem na 5 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5dc2ae41-de4a-4411-8d06-c0768185cde8

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00464102

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program regionalny Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, Priorytet 6: Edukacja i kompetencje EFS+, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00387391

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/3/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

110975,60 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na przeprowadzeniu warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, z podziałem na 6 części.

4.2. Przedmiot zamówienia podzielono na sześć części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną część, na kilka wybranych lub na wszystkie części przedmiotu zamówienia.

Część 1 – Warsztaty.
Niniejsza część przedmiotu zamówienia stanowi zadanie nr 4 i 5 wniosku o dofinansowanie.

Przedmiot zamówienia dotyczy przeprowadzenia warsztatów prowadzących do nabycia miękkich kompetencji pracowniczych w zakresie praktycznych umiejętności w obszarze przedsiębiorczości i autoprezentacji (w dwóch turach).
1 tura - 24 godziny zegarowe dla 40 osób, 2 tura - 24 godziny zegarowe dla 40 osób.

Termin realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający określa do dnia :
1 tura do dnia 28.11.2025 r., 2 tura do dnia 30.06.2026 r.

W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga przeprowadzenia dwóch modułów tematycznych, jednakowych dla każdej tury w następującym zakresie:
A. Zaprojektowanie i przygotowanie własnego portfolio,
B. Warsztaty praktycznych umiejętności aranżowania swojej przestrzeni zawodowej i własnego wizerunku.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.)Wartość części

32520,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na przeprowadzeniu warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, z podziałem na 6 części.

4.2. Przedmiot zamówienia podzielono na sześć części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną część, na kilka wybranych lub na wszystkie części przedmiotu zamówienia.
Część 2 – Realizacja szkoleń zawodowych – choroby przyzębia.
Niniejsza część przedmiotu zamówienia stanowi zadanie nr 7 lit. A wniosku o dofinansowanie.

W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia szkolenia zawodowego w następującym zakresie :
1. Nowoczesna, bezinwazyjna metoda leczenia i profilaktyki chorób przyzębia
– dla 10 osób w wymiarze 24 godzin zegarowych.

Szkolenie przeznaczone jest dla słuchaczy Szkoły Policealnej z następujących kierunków : higienistka stomatologiczna i asystentka stomatologiczna.
Termin realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający określa do dnia 28.02.2026 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80561000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie zdrowia

4.5.5.)Wartość części

16260,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na przeprowadzeniu warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, z podziałem na 6 części.

4.2. Przedmiot zamówienia podzielono na sześć części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną część, na kilka wybranych lub na wszystkie części przedmiotu zamówienia.

Część 3 – Realizacja szkoleń zawodowych – florystyka.
Niniejsza część przedmiotu zamówienia stanowi zadanie nr 7 lit. D wniosku o dofinansowanie.

W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia szkolenia zawodowego w następującym zakresie :

1. Florystyka w terapii zajęciowej – dla 10 osób w wymiarze 40 godzin zegarowych.

Szkolenie przeznaczone jest dla słuchaczy Szkoły Policealnej z następującego kierunku : terapeuta zajęciowy.
Termin realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający określa do dnia 28.02.2026 r.


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

16260,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na przeprowadzeniu warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, z podziałem na 6 części.

4.2. Przedmiot zamówienia podzielono na sześć części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną część, na kilka wybranych lub na wszystkie części przedmiotu zamówienia.

Część 4 – Realizacja szkoleń zawodowych – kurs makijażu.
Niniejsza część przedmiotu zamówienia stanowi zadanie nr 7 lit. E wniosku o dofinansowanie.

W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia szkolenia zawodowego w następującym zakresie :

1. Kurs makijażu profesjonalnego - dla 10 osób w wymiarze 30 godzin zegarowych.

Szkolenie przeznaczone jest dla słuchaczy Szkoły Policealnej z następującego kierunku : terapeuta zajęciowy.
Termin realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający określa do dnia 28.02.2026 r.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

16260,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na przeprowadzeniu warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, z podziałem na 6 części.

4.2. Przedmiot zamówienia podzielono na sześć części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną część, na kilka wybranych lub na wszystkie części przedmiotu zamówienia.

Część 5 – Realizacja szkoleń zawodowych – podologia.
Niniejsza część przedmiotu zamówienia stanowi zadanie nr 7 lit. F, G i H wniosku o dofinansowanie.

W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia szkoleń zawodowych w następującym zakresie :
1. Bezpieczne zaopatrywanie ran podologicznych – dla 15 osób w wymiarze 24 godzin zegarowych,
2. Terapia brodawek w praktyce podologicznej - dla 10 osób w wymiarze 20 godzin zegarowych,
3. Klamra ortonyksyjna - dla 10 osób w wymiarze 20 godzin zegarowych.

Szkolenia przeznaczone są dla słuchaczy Szkoły Policealnej z następujących kierunków : opiekun medyczny oraz podolog.
Termin realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający określa do dnia 28.02.2026 r.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80561000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie zdrowia

4.5.5.)Wartość części

29674,80 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 254 pkt 2 w związku z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września
2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) zakończono postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
w zakresie części 1 poprzez unieważnienie postępowania.

Podstawą prawną unieważnienia jest art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, który stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”
W przedmiotowym postępowaniu pn.: „Realizacja warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, z podziałem na 5 części” do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 02.09.2025 r. do godz. 8:00 na realizację części 1 przedmiotu zamówienia nie wpłynęła żadna oferta.

Wobec powyższego należało unieważnić postępowanie we wskazanej części.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 254 pkt 2 w związku z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września
2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) zakończono postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
w zakresie części 2 poprzez unieważnienie postępowania.

Podstawą prawną unieważnienia jest art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, który stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”
W przedmiotowym postępowaniu pn.: „Realizacja warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, z podziałem na 5 części” do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 02.09.2025 r. do godz. 8:00 na realizację części 2 przedmiotu zamówienia nie wpłynęła żadna oferta.

Wobec powyższego należało unieważnić postępowanie we wskazanej części.

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marek Fudali Centrum Szkoleniowe Piękno i Sukces

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8130006270

7.3.3)Ulica

Miła 52d/22

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-314

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-02-28

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8690,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8690,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8690,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marek Fudali Centrum Szkoleniowe Piękno i Sukces

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8130006270

7.3.3)Ulica

Miła 52d/22

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-314

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8690,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-02-28

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 254 pkt 2 w związku z art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11
września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) zakończono postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
w zakresie części 5 poprzez unieważnienie postępowania.

Podstawą prawną unieważnienia jest art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, który stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli „wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.

W przedmiotowym postępowaniu pn.: „Realizacja warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu z podziałem na 5 części” na realizację części 5 przedmiotu zamówienia do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 02.09.2025 r. do godz. 8:00 wpłynęła jedna oferta, która na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5
ustawy Prawo zamówień publicznych podlegała odrzuceniu.

Wobec powyższego należało unieważnić postępowanie w części 5.

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
108 581 zł
Próbka: 101 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
46 200 zł245 155 zł
Rozstęp międzykwartylowy
198 955 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
46 200 zł
Mediana
108 581 zł
Górny kwartyl
245 155 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.