ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Gózd w sezonie zimowym 2025/2026

Zamawiający Gmina Gózd (Gózd, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Gózd w sezonie zimowym 2025/2026”. Termin składania ofert minął 17 października 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GózdGózd, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 8 października 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
17 października 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Termin płatności 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Gózd w sezonie zimowym 2025/2026.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail