Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Część 1: Dostawa serwerów i oprogramowania w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczeństwo w Gminie Podegrodzie” Część 2: System do zarządzania infrastrukturą IT i ochrony danych dla Urzędu Gminy Po

Zamawiający Gmina Podegrodzie (Podegrodzie, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Część 1: Dostawa serwerów i oprogramowania w ramach Projektu grantowego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PodegrodziePodegrodzie, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 8 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA PODEGRODZIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892593

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

248

1.4.2.)Miejscowość

Podegrodzie

1.4.3.)Kod pocztowy

33-386

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.4.7.)Numer telefonu

(0-18) 448-49-66

1.4.8.)Numer faksu

(0-18) 445-90-33

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@podegrodzie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.podegrodzie.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6585754c-022a-46be-9bf9-d75f92326dbe

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00462748

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00305761

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia
3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: System do zarządzania infrastrukturą IT i ochrony danych dla Urzędu Gminy Podegrodzie oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Podegrodziu w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczeństwo w Gminie Podegrodzie”:
a) zakup, dostawa i instalacja systemu ochrony przed wyciekiem danych,
b) zakup, dostawa i instalacja systemu zarządzania siecią,
c) przeprowadzenie szkolenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający potrzeby Zamawiającego zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

48732000-8 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: 15 szt. nowej licencji ESET PROTECT Entry dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Podegrodziu w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczeństwo w Gminie Podegrodzie”:
a) zakup, dostawa 15 szt. licencji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający potrzeby Zamawiającego zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BTC Sp. Z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9552061116

4.3.3.)Ulica

ul. 1 maja 38

4.3.4.)Miejscowość

Szczecin

4.3.5.)Kod pocztowy

71-627

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

76442,04 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00410139/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-16

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

76442,04 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48732000-8Pakiety oprogramowania do zabezpiec…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Podegrodzie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Podegrodzie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48732000-8 (Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.