Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Złożone w dniu 06.10.2025 r. oferty w ww. postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie zawierają drugiego kryterium oceny ofert jakim jest opisana w pkt SWZ termin płatności za wykonany przedmiot zamówienia publicznego. Nie pozwala to na dokonanie oceny ofert

Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy

Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Działania edukacyjne na terenie Gminy Jednorożec” w ramach projektu pn. „Mazowsze bez smogu”

Zamawiający Gmina Jednorożec (Jednorożec, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Działania edukacyjne na terenie Gminy Jednorożec” w ramach projektu pn. „Mazowsze bez…”. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina JednorożecJednorożec, Mazowieckie (powiat Przasnyski →)opublikowano 7 października 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Złożone w dniu 06.10.2025 r. oferty w ww. postępowaniu o… Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA JEDNOROŻEC

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550667853

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Odrodzenia 14

1.5.2.)Miejscowość

Jednorożec

1.5.3.)Kod pocztowy

06-323

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

029 751 70 30

1.5.8.)Numer faksu

029 751 70 31

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@jednorozec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.jednorozec.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a23909e7-3bfe-4447-9967-5da30aaac7cc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Działania edukacyjne na terenie Gminy Jednorożec” w ramach projektu pn. „Mazowsze bez smogu”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a23909e7-3bfe-4447-9967-5da30aaac7cc

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00460541

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00017127/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Działania edukacyjne na terenie Gminy Jednorożec w ramach projektu pn. "Mazowsze bez smogu"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Mazowsze bez smogu”, nr naboru FEMA.02.01-IP.01-01TS/24, realizowanego w ramach Priorytetu: II: „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” Działanie: 2.1: „Efektywność energetyczna” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00442840

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZIR.271.15.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Zadanie I: Przedmiotem tej części zamówienia jest przeprowadzenie analizy dotyczącej potrzeb edukacyjnych mieszkańców Gminy Jednorożec. Zadanie to obejmuje identyfikację deficytów wiedzy oraz postaw mieszkańców wobec zagadnień związanych z zanieczyszczeniami i ochroną powietrza. Analiza będzie stanowić kluczowy element realizacji długoterminowej strategii edukacyjnej w ramach działań na rzecz poprawy jakości powietrza, przyczyniając się do osiągnięcia celów redukcji emisji zanieczyszczeń atmosferycznych, zgodnie z europejskimi dyrektywami dotyczącymi jakości powietrza (m.in. Dyrektywa 2008/50/WE). Opracowanie analizy jest wymagane w związku z uczestnictwem Gminy Jednorożec w projekcie „Mazowsze bez Smogu”. Opracowana analiza będzie stanowiła podstawę do opracowania scenariusza planowanych do realizacji działań edukacyjnych w latach 2025-2028, które będą miały na celu kształtowanie odpowiednich postaw ekologicznych, promowanie oszczędzania energii oraz wspieranie inicjatyw służących zmniejszeniu emisji zanieczyszczeń. Zadanie II: Na podstawie przygotowanej dokumentacji (analizy i scenariusza) Wykonawca zrealizuje przeprowadzenie kampanii edukacyjno-informacyjnej w 2025 roku, w ramach projektu pn. „Mazowsze bez smogu”. 1) Szczegółowe wymagania dotyczące opracowania analizy, w tym metodologia badawcza, oraz wytyczne dotyczące opracowania scenariusza akcji edukacyjnych i przeprowadzenia tych akcji zostały opisane w OPZ stanowiącym Załącznik nr 8. 2) Opracowana dokumentacja musi zawierać logotypy promujące projekt „Mazowsze bez Smogu” zgodnie z wytycznymi w zakresie oznaczenia dokumentów projektowych finansowanych z Funduszy Europejskich dla Mazowsza 2021-2027. Logotypy dostępne są na stronie Lidera projektu: https://www.funduszedlamazowsza.eu/zasady-oznaczania-projektow-fundusze-europejskie-dla-mazowsza-2021-2027/.

4.5.3.)Główny kod CPV

71620000-0 - Usługi analizy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79315000-5 - Usługi badań społecznych

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.


Złożone w dniu 06.10.2025 r. oferty w ww. postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie zawierają drugiego kryterium oceny ofert jakim jest opisana w pkt SWZ termin płatności za wykonany przedmiot zamówienia publicznego. Nie pozwala to na dokonanie oceny ofert.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jednorożec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jednorożec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71620000-0 (Usługi analizy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.