Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
1 121 481 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1ENDOPROTEZY STAWU BIODROWEGO I
    Wartość umowy
    233 712 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2ENDOPROTEZY STAWU BIODROWEGO II
    Wartość umowy
    350 784 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    22 680 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4ENDOPROTEZY STAWU BIODROWEGO III
    Wartość umowy
    335 880 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5SYSTEM DO PŁUKANIA typu puls lavage – jednorazowy
    Wartość umowy
    23 250 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    125 280 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7ENDOPROTEZY STAWU BIODROWEGO IV
    Wartość umowy
    29 894 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa endoprotez stawu biodrowego

Zamawiający Szpital Powiatowy im. Prof. Romana Drewsa (Chodzież, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa endoprotez stawu biodrowego”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 1 121 481 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
1 121 481 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Implantcast Polska Sp. z o.o. (części 1, 7); ENOVIS POLAND Sp. z o. o. (części 2, 3); Aesculap Chifa Sp. z o.o. (część 4); Ultra-Med Sp. z o.o. (część 5) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 1 121 480,64 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL POWIATOWY IM. PROF. ROMANA DREWSA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308519

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stefana Żeromskiego 29

1.5.2.)Miejscowość

Chodzież

1.5.3.)Kod pocztowy

64-800

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital-chodziez.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital-chodziez.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5bb7b85d-9a8a-4749-a9ed-eca52897278e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa endoprotez stawu biodrowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5bb7b85d-9a8a-4749-a9ed-eca52897278e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00459948

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00093999/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Przetarg na dostawę endoprotez stawu biodrowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00385345

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.5.2025.DD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR I: ENDOPROTEZY STAWU BIODROWEGO I

4.5.3.)Główny kod CPV

33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.)Wartość części

216400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR II: ENDOPROTEZY STAWU BIODROWEGO II

4.5.3.)Główny kod CPV

33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.)Wartość części

315000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR III: CEMENTY, SYSTEMY

4.5.3.)Główny kod CPV

33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.)Wartość części

20000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR IV: ENDOPROTEZY STAWU BIODROWEGO III

4.5.3.)Główny kod CPV

33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.)Wartość części

311000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR V: SYSTEM DO PŁUKANIA typu puls lavage – jednorazowy

4.5.3.)Główny kod CPV

33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.)Wartość części

20000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR VI: ENDOPROTEZA ANATOMICZNA

4.5.3.)Główny kod CPV

33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.)Wartość części

111500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR VII: ENDOPROTEZY STAWU BIODROWEGO IV

4.5.3.)Główny kod CPV

33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.)Wartość części

27680,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

233712,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

233712,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

233712,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Implantcast Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5252280013

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

233712,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

350784,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

350784,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

350784,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ENOVIS POLAND Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5223082500

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

350784,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22680,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22680,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22680,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ENOVIS POLAND Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5223082500

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22680,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

335880,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

335880,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

335880,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7880008829

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

335880,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23250,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27864,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23250,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ultra-Med Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7121001893

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23250,24 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

125280,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

125280,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

125280,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FH ORTHO Uproszczona Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7792167899

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

125280,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29894,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29894,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29894,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Implantcast Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5252280013

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29894,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33183100-7Implanty ortopedyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 171 800 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
492 644 zł5 374 254 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 881 610 zł
Źródło próbki
CPV 33183100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
492 644 zł
Mediana
1 171 800 zł
Górny kwartyl
5 374 254 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Powiatowy im. Prof. Romana Drewsa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chodzież.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 121 481 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33183100-7 (Implanty ortopedyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Implantcast Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.