Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
197 000 zł
Umowa zawarta
1 października 2025
Okres realizacji
do 1 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 197 000 zł – 199 954 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i doposażenie istniejącego placu zabaw przynależącego do Żłobka Samorządowego nr 28 w Krakowie, w ramach programu resortowego „Aktywne Place Zabaw” 2025

Zamawiający Żłobek Samorzadowy nr 28 (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i doposażenie istniejącego placu zabaw przynależącego do Żłobka Samorządowego…”, wybierając ofertę wykonawcy AVENIR POLSKA Sp. z o.o. Wartość umowy: 197 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Żłobek Samorzadowy nr 28Kraków, Małopolskieopublikowano 3 października 2025
Wartość umowy
197 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AVENIR POLSKA Sp. z o.o. (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 197 000,00 zł (umowę zawarto 1 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 197 000,00 zł do 199 954,47 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail