Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
217 287 zł
Umowa zawarta
30 września 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 217 287 zł – 355 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utworzenie i wyposażenie placówki Senior + w Mielęcinie

Zamawiający Gmina Człopa (Człopa, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Utworzenie i wyposażenie placówki Senior + w Mielęcinie”, wybierając ofertę wykonawcy PHU BIGBUD Zbigniew Łukomski. Wartość umowy: 217 287 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina CzłopaCzłopa, Zachodniopomorskie (powiat Wałecki →)opublikowano 2 października 2025
Wartość umowy
217 287 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU BIGBUD Zbigniew Łukomski (Folsztyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 217 287,10 zł (umowę zawarto 30 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 217 287,10 zł do 355 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail