Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 077 251 zł
Umowa zawarta
17 września 2025
Okres realizacji
11 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 077 251 zł – 1 262 386 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana budynku zaplecza Zespołu Boisk Sportowych ORLIK 2012 i nawierzchni sportowej z trawy syntetycznej na boisku do gry w piłkę nożną przy boisku Orlik w Smykowie

Zamawiający Gmina Smyków (Smyków, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana budynku zaplecza Zespołu Boisk Sportowych ORLIK 2012 i nawierzchni sportowej z…”, wybierając ofertę wykonawcy GB Technology Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 077 251 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SmykówSmyków, Świętokrzyskie (powiat Konecki →)opublikowano 1 października 2025
Wartość umowy
1 077 251 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GB Technology Sp. z o.o. (Szewce).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 077 251,22 zł (umowę zawarto 17 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 077 251,22 zł do 1 262 386,34 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 11 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SMYKÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010719

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

91

1.5.2.)Miejscowość

Smyków

1.5.3.)Kod pocztowy

26-212

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@smykow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.smykow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f9dfab07-1ab3-4795-a95f-273b66e079d3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wymiana budynku zaplecza Zespołu Boisk Sportowych ORLIK 2012 i nawierzchni sportowej z trawy syntetycznej na boisku do gry w piłkę nożną przy boisku Orlik w Smykowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f9dfab07-1ab3-4795-a95f-273b66e079d3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00452459

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00075804/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Rozbiórka i budowa budynku zaplecza sanitarno-szatniowego oraz wymiana nawierzchni ze sztucznej trawy zespołu boisk sportowych ORLIK 2012 w Smykowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00316951

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Z.p.271.4.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1101914,99 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia obejmuje rozbiórkę i budowę budynku zaplecza sanitarno-szatniowego oraz wymiana nawierzchni ze sztucznej trawy zespołu boisk sportowych ORLIK 2012 w Smykowie.

1) Przedmiotem zamówienia jest:
- rozbiórka bez fundamentów istniejącego budynku zaplecza sanitarno – szatniowego
- budowa na istniejących fundamentach nowego budynku zaplecza sanitarno- szatniowego,
- rozbiórka nawierzchni boiska ze sztucznej trawy,
- montaż na istniejącej podbudowie nawierzchni boiska ze sztucznej trawy

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1077251,22 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1262386,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1077251,22 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GB Technology Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9592046471

7.3.4)Miejscowość

Szewce

7.3.5)Kod pocztowy

26-052

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1077251,22 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Smyków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Smyków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 077 251 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GB Technology Sp. z o.o. (Szewce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.