Dostawa sprzętu komputerowego, części i akcesoriów komputerowych
Zamawiający Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk (Sopot, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu komputerowego, części i akcesoriów komputerowych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=160, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
11 wpisów- Ogłoszenie
06 sierpnia 2025
Termin ofert: 14 sierpnia 2025 11:15Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
07 sierpnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
30 września 2025
2 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
01 października 2025
- Wykonanie umowy
01 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 października 2025
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | INSTYTUT OCEANOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000632467 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Powstańców Warszawy 55 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Sopot |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 81-712 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL633 - Trójmiejski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 58 551-72-81 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 58 551-21-30 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | mmasnicka@iopan.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.iopan.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e4263b6f-590c-40c5-8ef2-17d24468275f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00451717 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-10-01 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00364665 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | 1.projekty finansowane ze środków NCN–dot. Pakietu 1-4,6,8,12,13,18–20; 2.MUNIMAP ze środków INTERREG Morza Bałtyckiego 2021-2027 oraz MNiSW w ramach programu PMW–dot.P 5; 3.SEAPOP 3 ze środków MNiSW w ramach PMW–dot.P 10 i 11; 4.Baltic Sea2Land ze środków INTERREG Morza Bałtyckiego 2021-2027 oraz MNiSW w ramach PMW–dot.P 16; 5.MARBEFES w ramach programu ramowego Horyzont Europa – dot.P 17. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu komputerowego, części i akcesoriów komputerowych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pakiet VII - Pakiet obejmuje dostawę następujących elementów: 1. Głośnik konferencyjny (1 szt.), |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 32342412-3 - Głośniki |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 30237240-3 - Kamera internetowa 30237410-6 - Myszka komputerowa 30234600-4 - Pamięć flash |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pakiet IX - Pakiet obejmuje dostawę następujących elementów: 1. Czytnik kart pamięci (1 szt.), |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30237200-1 - Akcesoria komputerowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 30237230-0 - Pamięci |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pakiet XIV - Pakiet obejmuje dostawę następujących elementów: 1. Mysz bezprzewodowa wertykalna (1 szt.). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30237410-6 - Myszka komputerowa |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pakiet XV - Pakiet obejmuje dostawę następujących elementów: 1. Dysk zewnętrzny (1 szt.). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30237230-0 - Pamięci |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-09-12 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 7 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | EL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 812684100 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Racławicka 23 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Stargard |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 73-110 |
| 4.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 2463,69 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00449391/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 2463,69 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →