Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
16 zł
Umowa zawarta
25 września 2025
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie wykonawcy20%Lokalizacja miejsca sporządzania posiłków20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i porcjowanie gorących posiłków dla podopiecznych MGOPS w Piasecznie i ich dostawa do siedziby Jadłodajni Miejskiej lub do miejsc zamieszkania podopiecznych na terenie gminy Piaseczno

Zamawiający Urząd Miasta i Gminy Piaseczno (Piaseczno, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i porcjowanie gorących posiłków dla podopiecznych MGOPS w Piasecznie i ich…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Gastronomiczne M&D Marlena Michałowska. Cena wybranej oferty: 16 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy PiasecznoPiaseczno, Mazowieckie (powiat Piaseczyński →)opublikowano 1 października 2025
Cena wybranej oferty
16 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 sierpnia 2025

    Termin ofert: 29 sierpnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 października 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Gastronomiczne M&D Marlena Michałowska (Celestynów).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 16,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015891289

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 5

1.5.2.)Miejscowość

Piaseczno

1.5.3.)Kod pocztowy

05-500

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rzp@piaseczno.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.piaseczno.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-be0a9635-2310-4c42-ba9f-72b9082119f7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie i porcjowanie gorących posiłków dla podopiecznych MGOPS w Piasecznie i ich dostawa do siedziby Jadłodajni Miejskiej lub do miejsc zamieszkania podopiecznych na terenie gminy Piaseczno

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-be0a9635-2310-4c42-ba9f-72b9082119f7

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00450593

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00040615/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Przygotowanie gorących posiłków do Jadłodajni Miejskiej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00385931

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Spr. 85/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

292073,28 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i porcjowanie gorących posiłków dla podopiecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piasecznie i ich dostawa do siedziby Jadłodajni Miejskiej lub do miejsc zamieszkania podopiecznych na terenie gminy Piaseczno.

Skład posiłku dla 1 osoby:
I danie:
Zupa - 500 ml.
II danie składające się z:
a) porcji mięsa (bez panierki) – 130 g lub ryby (bez panierki) – 130g,
b) ziemniaków-250g, ryżu, kaszy – 250g
c) surówki, jarzyny od 100 g do 150g
lub wyrobów mącznych typu: pyzy, kluski, naleśniki, kopytka, pierogi - 300 – 350g z okrasą i surówką w ilości 100-150 g zestawie.
Posiłek dla każdej osoby musi być zapakowany szczelnie w atestowane naczynie jednorazowe. Obowiązkiem wykonawcy jest zapewnienie/dołączenie odpowiednich sztućców. Naczynia i sztućce muszą być jednorazowymi produktami ulegającymi kompostowaniu lub biodegradacji, w tym wykonanymi z biologicznych tworzyw sztucznych spełniających normę EN13432 lub EN14995

4.5.3.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Gastronomiczne M&D Marlena Michałowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 523269579

7.3.3)Ulica

Osiecka

7.3.4)Miejscowość

Celestynów

7.3.5)Kod pocztowy

05-430

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

360000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Umowa zostaje zawarta na okres od 01.10.2025 r. do 30.09.2026 r.
Umowa rozliczana za cenę 16,00 zł brutto za jeden posiłek do wysokości posiadanych środków w wysokości 360 000,00 zł brutto.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
206 984 zł
Próbka: 55 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 846 zł395 082 zł
Rozstęp międzykwartylowy
357 236 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 846 zł
Mediana
206 984 zł
Górny kwartyl
395 082 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piaseczno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 16 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Gastronomiczne M&D Marlena Michałowska (Celestynów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.