Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
193 294 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2025
Okres realizacji
do 10 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 193 294 zł – 227 280 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa samochodu typu mikrobus do przewozu osób niepełnosprawnych dla Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy typu A, B, C, D w Opatowie

Zamawiający Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy Typu A, B, C, D w Opatowie (Opatów, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa samochodu typu mikrobus do przewozu osób niepełnosprawnych dla Powiatowego…”, wybierając ofertę wykonawcy CARRARA Sp. z o.o. Wartość umowy: 193 294 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
193 294 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CARRARA Sp. z o.o (Lublin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 193 294,00 zł (umowę zawarto 30 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 193 294,00 zł do 227 280,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail