Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: OREGANO SYLWIA PAWŁOWSKA /wspólnik spółki cywilnej/

Wartość umowy
120 000 zł
Umowa zawarta
10 września 2025
Okres realizacji
od 14 września 2025 do 19 września 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 120 000 zł – 133 800 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków wraz z zapewnieniem obsługi kelnerskiej na potrzeby organizowanych „VI Pomorskich Warsztatów Naukowych – Zdolni z Pomorza” na Uniwersytecie Gdańskim

Zamawiający Uniwersytet Gdański (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków wraz z zapewnieniem obsługi kelnerskiej na…”, wybierając ofertę wykonawcy OREGANO DANUTA JASIKSOKALSKA /WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ/. Wartość umowy: 120 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet GdańskiGdańsk, Pomorskieopublikowano 30 września 2025
Wartość umowy
120 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: OREGANO DANUTA JASIKSOKALSKA /WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ/ (Gdańsk), wspólnie z: OREGANO SYLWIA PAWŁOWSKA /wspólnik spółki cywilnej/.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 120 000,00 zł (umowę zawarto 10 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 120 000,00 zł do 133 800,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 14 września 2025 r. do 19 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET GDAŃSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001330

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Bażyńskiego 8

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-309

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariatdzp@ug.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ug.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ug

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków wraz z zapewnieniem obsługi kelnerskiej na potrzeby organizowanych „VI Pomorskich Warsztatów Naukowych – Zdolni z Pomorza” na Uniwersytecie Gdańskim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-89a86653-6488-4534-8a77-18275c1261b6

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00449492

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00351526/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.12 Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków (śniadania, obiadu i kolacji) wraz z zapewnieniem obsługi kelnerskiej dla 300 uczestników dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UG

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Zdolni z Pomorza 2.0 – w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa (w zakresie wsparcia uczniów w rozwoju ich uzdolnień). 2. Tytuł projektu: „Zdolni z Pomorza 2.0 – Uniwersytet Gdański”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00372287

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

5B10.291.1.139.2025.MR

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

171145,83 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi przygotowywania i dostarczania posiłków wraz z zapewnieniem obsługi kelnerskiej, zwane dalej „usługą”, na potrzeby organizowanych „VI Pomorskich Warsztatów Naukowych – Zdolni
z Pomorza” na Uniwersytecie Gdańskim.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

120000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

133800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

120000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
OREGANO DANUTA JASIKSOKALSKA /WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ/

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: OREGANO SYLWIA PAWŁOWSKA /wspólnik spółki cywilnej/

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5832912286

7.3.3)Ulica

GRUNWALDZKA 472

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-309

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

120000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-14 do 2025-09-19

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 642 zł661 561 zł
Rozstęp międzykwartylowy
462 920 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 642 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
661 561 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Gdański prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 120 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OREGANO DANUTA JASIKSOKALSKA /WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ/ (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.