Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 631 800 zł
Umowa zawarta
29 września 2025
Okres realizacji
20 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 631 800 zł – 1 948 024 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa wraz ze zm. sposobu użyt. bud. oświaty na budynek miesz. wielorodz. wraz z inst. wewn.: wod., kan. sanit., ogrzew., elekt. i zewn.: wodo., kan. sanit. oraz budowa zbiornika bezodpływowego

Zamawiający Gmina Fredropol (Fredropol, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa wraz ze zm. sposobu użyt. bud. oświaty na budynek miesz. wielorodz. wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy Dariusz Gościński Usługi Remontowo Budowlane. Wartość umowy: 1 631 800 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina FredropolFredropol, Podkarpackie (powiat Przemyski →)opublikowano 29 września 2025
Wartość umowy
1 631 800 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 lipca 2025

    Termin ofert: 21 lipca 2025 10:05
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 września 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dariusz Gościński Usługi Remontowo Budowlane (Przemyśl), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 631 799,54 zł (umowę zawarto 29 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 631 799,54 zł do 1 948 023,94 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Fredropol

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900430

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Fredropol 15

1.5.2.)Miejscowość

Fredropol

1.5.3.)Kod pocztowy

37-734

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@fredropol.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.fredropol.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/fredropol

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa wraz ze zm. sposobu użyt. bud. oświaty na budynek miesz. wielorodz. wraz z inst. wewn.: wod., kan. sanit.,
ogrzew., elekt. i zewn.: wodo., kan. sanit. oraz budowa zbiornika bezodpływowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ce474f18-ec47-487d-82db-804443037365

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00446996

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00003951/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.1.7 Przebudowa wraz ze zm. sposobu użytk. bud. oświaty na budynek miesz. wielorodz. wraz z inst. wewn

wod., kan. sanit., ogrzew., elekt. zewnętrznymi: wod., kan. sanit. oraz budowa zbiornika bezodpł.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00309304

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KI.271.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.: „Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku
oświaty na budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z instalacjami wewnętrznymi: wodociągową, kanalizacji sanitarnej,
ogrzewania, elektryczną i zewnętrznymi: wodociągową, kanalizacji sanitarnej oraz budowa zbiornika bezodpływowego”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja techniczna stanowiący Załącznik Nr 11 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45232460-4 - Roboty sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1631799,54 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1948023,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1631799,54 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dariusz Gościński Usługi Remontowo Budowlane

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7951312151

7.3.4)Miejscowość

Przemyśl

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1631799,54 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Fredropol prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Fredropol.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 631 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dariusz Gościński Usługi Remontowo Budowlane (Przemyśl). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.