Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
230 010 zł
Umowa zawarta
29 września 2025
Okres realizacji
do 5 stycznia 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 185 000 zł – 536 280 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 24% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa urządzeń fotowoltaicznych wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na instalacji urządzeń fotowoltaicznych na budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu

Zamawiający Powiat Lubliniecki (Lubliniec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa urządzeń fotowoltaicznych wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na…”, wybierając ofertę wykonawcy Proeko Energy Sp. z o.o. Wartość umowy: 230 010 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Powiat LublinieckiLubliniec, Śląskie (powiat Lubliniecki →)opublikowano 29 września 2025
Wartość umowy
230 010 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Proeko Energy Sp. z o.o. (Będzin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 230 010,00 zł (umowę zawarto 29 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 185 000,00 zł do 536 280,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 5 stycznia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail