Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
397 786 zł
Umowa zawarta
25 września 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dzierżawa zintegrowanego systemu do diagnostyki raka szyjki macicy na okres 12 miesięcy wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych (...) dla ZP

Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dzierżawa zintegrowanego systemu do diagnostyki raka szyjki macicy na okres 12 miesięcy…”, wybierając ofertę wykonawcy Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 397 786 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony w PłockuPłock, Mazowieckieopublikowano 29 września 2025
Wartość umowy
397 786 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 397 785,96 zł (umowę zawarto 25 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W PŁOCKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000650070

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Medyczna 19

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.7.)Numer telefonu

+48 243646323

1.5.8.)Numer faksu

+48 243646310

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@wszplock.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.wszplock.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b8c5040-ac8b-4e53-ac62-b93ecff372c2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dzierżawa zintegrowanego systemu do diagnostyki raka szyjki macicy na okres 12 miesięcy wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych (...) dla ZP

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8b8c5040-ac8b-4e53-ac62-b93ecff372c2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00445749

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00060505/23/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.21 dzierżawa zintegrowanego systemu do diagnostyki raka szyjki macicy na okres 12 miesięcy wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, (...) oraz usługami serwisowymi dla ZP

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00376317

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZP.2910.14.(35/ZP/25)2025.EP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

359765,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dzierżawa zintegrowanego systemu do diagnostyki raka szyjki macicy na okres 12 miesięcy wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych oraz usługami serwisowymi dla Zakładu Patomorfologii

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

397785,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

397785,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

397785,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5271055984

7.3.3)Ulica

Osmańska 14

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-823

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

397785,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696300-8Odczynniki chemiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
325 203 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
83 300 zł2 262 920 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 179 620 zł
Źródło próbki
CPV 33696300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
83 300 zł
Mediana
325 203 zł
Górny kwartyl
2 262 920 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 397 786 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696300-8 (Odczynniki chemiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.