Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
14 577 022 zł
Umowa zawarta
24 września 2025
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 14 577 022 zł – 17 849 067 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Nadbudowa nowego pawilonu ŚCChP z przeznaczeniem na "Ambulatoryjny i Dzienny Ośrodek Kompleksowej Diagnostyki Raka Płuca"

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze (Chęciny, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Nadbudowa nowego pawilonu ŚCChP z przeznaczeniem na "Ambulatoryjny i Dzienny Ośrodek…”, wybierając ofertę wykonawcy CZĘSTOBUD Sp. z o.o. Wartość umowy: 14 577 022 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
14 577 022 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

11 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CZĘSTOBUD Sp. z o.o. (Częstochowa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 14 577 021,75 zł (umowę zawarto 24 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 14 577 021,75 zł do 17 849 067,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail