Wynik częściowy: umowy w 4 z 7 części, 3 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
186 346 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach techniczno-użytkowy
    Wartość umowy
    119 927 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach techniczno-użytkowy
    Schulke Polska Sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    53 190 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 31. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach techniczno-użytkowy
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 41. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach techniczno-użytkowy
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 51. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach techniczno-użytkowy
    Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy Tomyśl
    Wartość umowy
    2964 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 61. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach techniczno-użytkowy
    KIKGEL Sp. z o.o.· Ujazd
    Wartość umowy
    10 265 zł
    3 oferty
  7. Unieważniona
    Część 71. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach techniczno-użytkowy
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie

Zamawiający Szpital Lipno Sp. z o. o. (Lipno, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 186 346 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Szpital Lipno Sp. z o. o.Lipno, Kujawsko-Pomorskie (powiat Lipnowski →)opublikowano 29 września 2025
Łączna wartość umów
186 346 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 sierpnia 2025

    Termin ofert: 5 września 2025 09:55
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    29 września 2025

    1 oferta4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 4 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Bialmed Sp. z o.o. (część 1); Schulke Polska Sp. z o.o. (część 2); Aesculap Chifa Sp. z o.o. (część 5); KIKGEL Sp. z o.o. (część 6).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 186 346,16 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Lipno Sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 340572055

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Nieszawska 6

1.5.2.)Miejscowość

Lipno

1.5.3.)Kod pocztowy

87-600

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.7.)Numer telefonu

542880414

1.5.8.)Numer faksu

przetargi@szpitallipno.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpitallipno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitallipno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6f0a08bd-1f5c-4a8f-9fcd-b570a3384e07

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6f0a08bd-1f5c-4a8f-9fcd-b570a3384e07

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00445394

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00394080

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.372.18.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

378845,15 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach
techniczno-użytkowych został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

119438,27 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach
techniczno-użytkowych został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

49723,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach
techniczno-użytkowych został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

112209,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach
techniczno-użytkowych został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

7086,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach
techniczno-użytkowych został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

2541,02 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach
techniczno-użytkowych został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

10346,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego parametrach
techniczno-użytkowych został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

77500,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

119926,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

119926,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

119926,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bialmed Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

790003564

7.3.3)Ulica

ul. Kazimierowska 46/48/35

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-546

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

119926,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

53190,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

53190,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

53190,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Schulke Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

010385400

7.3.3)Ulica

Al. Jerozolimskie 132

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-305

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

53190,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w Pakiecie nr 3 ponieważ, wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

118341,39 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w Pakiecie nr 4 ponieważ, wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6521,04 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2963,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7980,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2963,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

630002936

7.3.3)Ulica

ul. Tysiąclecia 14

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.5)Kod pocztowy

64-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2963,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10265,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14560,17 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10265,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KIKGEL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

363852064

7.3.3)Ulica

ul. Skłodowskiej 7

7.3.4)Miejscowość

Ujazd

7.3.5)Kod pocztowy

97-225

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10265,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w Pakiecie nr 7 ponieważ, nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33631600-8Środki antyseptyczne i dezynfekcyjn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
497 318 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
256 498 zł1 012 946 zł
Rozstęp międzykwartylowy
756 448 zł
Źródło próbki
CPV 33631600· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
256 498 zł
Mediana
497 318 zł
Górny kwartyl
1 012 946 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Lipno Sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lipno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 186 346 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33631600-8 (Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bialmed Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.