Wynik częściowy: umowy w 3 z 9 części, 6 unieważniono9 części
Łączna wartość umów
62 331 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1tabletki nr 1-szczegółowy opis CZĘŚCI 7 przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2leki różne nr 5-szczegółowy opis CZĘŚCI 8 przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
    ASCLEPIOS Spółka Akcyjna· Wrocław
    Wartość umowy
    15 795 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3szczepionki nr 1-szczegółowy opis CZĘŚCI 10 przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Część 4paski do pomiaru stężenia glukozy-szczegółowy opis CZĘŚCI 13 przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
    CENTRUM DIABETOLOGII Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Warszawa
    Wartość umowy
    14 688 zł
    3 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5leki różne nr 7-szczegółowy opis CZĘŚCI 15 przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6sole fizjologiczne -szczegółowy opis CZĘŚCI 32 przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  7. Unieważniona
    Część 7insuliny-szczegółowy opis CZĘŚCI 48 przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8szczepionki nr 2-szczegółowy opis CZĘŚCI 49 przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  9. Umowa zawarta
    Część 9żywienie pozajelitowe-szczegółowy opis CZĘŚCI 50 przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    31 847 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Termin wykonania zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa leków do apteki szpitalnej - postępowanie nr 2

Zamawiający Szpital w Ostródzie Spółka Akcyjna (Ostróda, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa leków do apteki szpitalnej - postępowanie nr 2”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 62 331 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
62 331 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 sierpnia 2025

    Termin ofert: 27 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    27 września 2025

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 9 części: w 3 wybrano wykonawcę, 6 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ASCLEPIOS Spółka Akcyjna (część 2); CENTRUM DIABETOLOGII Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 4); AESCULAP CHIFA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 9).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 62 330,59 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital w Ostródzie Spółka Akcyjna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 511398725

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Władysława Jagiełły 1

1.5.2.)Miejscowość

Ostróda

1.5.3.)Kod pocztowy

14-100

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.7.)Numer telefonu

89/646-06-71

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpital-ostroda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital-ostroda.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8a8064c5-5c40-489b-926e-c7211a4a0e53

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa leków do apteki szpitalnej - postępowanie nr 2

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8a8064c5-5c40-489b-926e-c7211a4a0e53

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00445131

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00378718

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SOSA.ZP.3321.13.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

851486,89 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

19195,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

20140,18 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

44654,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

20480,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

489395,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

211540,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

3904,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

15277,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

26900,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z tym, iż nie złożono żadnej oferty na wykonanie CZĘŚCI 7 zamówienia, zgodnie z art. 255 pkt. 1) ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie w tej CZĘŚCI zostało unieważnione.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15795,19 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15795,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15795,19 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ASCLEPIOS Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

648100823

7.3.3)Ulica

ul. Hubska 44

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-502

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15795,19 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z tym, iż nie złożono żadnej oferty na wykonanie CZĘŚCI 10 zamówienia, zgodnie z art. 255 pkt.1) ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie w tej CZĘŚCI zostało unieważnione.

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14688,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15560,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14688,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CENTRUM DIABETOLOGII Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

146522969

7.3.3)Ulica

ul. Strumykowa 28/11

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-138

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14688,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z tym, że wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu na wykonanie CZĘŚCI 15 zamówienia, zgodnie z art. 255 pkt. 2) ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie w tej CZĘŚCI zostało unieważnione.

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z tym, że cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na wykonanie CZĘŚCI 32 zamówienia, zgodnie z art. 255 pkt. 3) ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie w tej CZĘŚCI zostało unieważnione.

Sekcja 19

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z tym, iż nie złożono żadnej oferty na wykonanie CZĘŚCI 48 zamówienia, zgodnie z art. 255 pkt.1) ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie w tej CZĘŚCI zostało unieważnione.

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z tym, iż nie złożono żadnej oferty na wykonanie CZĘŚCI 48 zamówienia, zgodnie z art. 255 pkt.1) ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie w tej CZĘŚCI zostało unieważnione.

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31847,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31847,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31847,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AESCULAP CHIFA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

788-00-08-829

7.3.3)Ulica

ul. Tysiąclecia 14

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.5)Kod pocztowy

64-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31847,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 262 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
460 589 zł9 829 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 369 329 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
460 589 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 829 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital w Ostródzie Spółka Akcyjna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostróda.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 62 331 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ASCLEPIOS Spółka Akcyjna (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.