Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 179 558 zł
Umowa zawarta
19 września 2025
Okres realizacji
do 15 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 1 179 558 zł – 1 616 867 złodrzucone: 4
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja mostu na rzece Ścieklec w miejscowości Makocice i Gniazdowice w ciągu drogi powiatowej 1251K

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Proszowicach (Jakubowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja mostu na rzece Ścieklec w miejscowości Makocice i Gniazdowice w ciągu drogi…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Usługowa Log-Bud Diana Bogucka. Wartość umowy: 1 179 558 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w ProszowicachJakubowice, Małopolskieopublikowano 26 września 2025
Wartość umowy
1 179 558 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Usługowa Log-Bud Diana Bogucka (Krynica Zdrój), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 179 557,61 zł (umowę zawarto 19 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 1 179 557,61 zł do 1 616 866,94 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail