Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cezetel Olsztyn Spółka z o.o. Spółka Komandytowa· Olsztynmała firma
Wartość umowy
86 295 zł
Umowa zawarta
25 września 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówień cząstkowych40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu medycznego na potrzeby jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu medycznego na potrzeby jednostek Uniwersytetu…”, wybierając ofertę wykonawcy Cezetel Olsztyn Spółka z o.o. Spółka Komandytowa. Wartość umowy: 86 295 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy We WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 26 września 2025
Wartość umowy
86 295 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Cezetel Olsztyn Spółka z o.o. Spółka Komandytowa (Olsztyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 86 295,41 zł (umowę zawarto 25 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail