Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
108 781 zł
Umowa zawarta
19 września 2025
Okres realizacji
do 20 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 108 781 zł – 153 750 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na wezwanie zamawiającego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania: „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie gminy Rychwał"

Zamawiający Gmina Rychwał (Rychwał, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania: Instalacja systemów…”, wybierając ofertę wykonawcy EKO-PROJEKT Joanna Czarnecka. Wartość umowy: 108 781 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina RychwałRychwał, Wielkopolskie (powiat Koniński →)opublikowano 26 września 2025
Wartość umowy
108 781 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 lipca 2025

    Termin ofert: 4 sierpnia 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 września 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKO-PROJEKT Joanna Czarnecka (Złotów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 108 781,20 zł (umowę zawarto 19 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 108 781,20 zł do 153 750,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail