Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
207 000 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2025
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 ofertaodrzucone: 1
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium środowiskowe – norma emisji spalin Euro 640%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych przystosowany do przewozu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Zamawiający Gmina Rybczewice (Rybczewice Drugie, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych przystosowany do przewozu osób…”, wybierając ofertę wykonawcy "CARRARA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 207 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina RybczewiceRybczewice Drugie, Lubelskie (powiat Świdnicki →)opublikowano 25 września 2025
Wartość umowy
207 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 lipca 2025

    Termin ofert: 5 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 września 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "CARRARA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Lublin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 207 000,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail