Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
57 810 zł
Umowa zawarta
18 września 2025
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Odległość parkingu od KPP w Końskich40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa holowania i parkowania pojazdów samochodowych silnikowych do celów procesowych na terenie KPP w Końskich o masie całkowitej powyżej 3,5 tony

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa holowania i parkowania pojazdów samochodowych silnikowych do celów procesowych na…”, wybierając ofertę wykonawcy POMOC DROGOWA "TRANS-HOL" Marcin Grusiecki. Wartość umowy: 57 810 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KielcachKielce, Świętokrzyskieopublikowano 25 września 2025
Wartość umowy
57 810 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 sierpnia 2025

    Termin ofert: 3 września 2025 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 września 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy POMOC DROGOWA "TRANS-HOL" Marcin Grusiecki (Przysucha), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 57 810,00 zł (umowę zawarto 18 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail