Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
168 470 zł
Umowa zawarta
22 września 2025
Okres realizacji
65 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 168 470 zł – 259 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

" Naprawa ławek zlokalizowanych na placu Adamowicza "

Zamawiający Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Naprawa ławek zlokalizowanych na placu Adamowicza”, wybierając ofertę wykonawcy BLC Łukasz Buliński. Wartość umowy: 168 470 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg i Transportu MiejskiegoSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 23 września 2025
Wartość umowy
168 470 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BLC Łukasz Buliński (Tomaszów Mazowiecki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 168 470,00 zł (umowę zawarto 22 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 168 470,00 zł do 259 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 65 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 321165698

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Klonowica 5

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

71-241

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zditm@zditm.szczecin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zditm.szczecin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-55603637-8c96-40c6-afa3-a1f0b713a272

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

" Naprawa ławek zlokalizowanych na placu Adamowicza "

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-55603637-8c96-40c6-afa3-a1f0b713a272

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00437481

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00658778/30/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.27 Naprawa ławek zlokalizowanych na placu Adamowicza.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00368024

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP/50/TP/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa Ławek zlokalizowanych na placu Adamowicza

4.5.3.)Główny kod CPV

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

168470,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

259000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

168470,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BLC Łukasz Buliński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732297115

7.3.3)Ulica

Strzelecka

7.3.4)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

7.3.5)Kod pocztowy

97-200

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

168470,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

65 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50800000-3Różne usługi w zakresie napraw i ko…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 168 470 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50800000-3 (Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BLC Łukasz Buliński (Tomaszów Mazowiecki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.