Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 000 000 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zamówienia z wolnej ręki polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych...

Zamawiający Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zamówienia z wolnej ręki polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych”, wybierając ofertę wykonawcy NIWA Szczecin Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 000 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zarząd Dróg i Transportu MiejskiegoSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
1 000 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NIWA Szczecin Sp. z o.o. (Szczecin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 999 999,99 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail