Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

niemożliwa do usunięcia wada postępowania, która uniemożliwia zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego

Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów biurowych z przeznaczeniem na pakiety tematyczne: giełdowe, informacyjne, zajęciowe, komunikacyjne i administracyjne.

Zamawiający Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego (Szyce, Małopolskie) opublikował wynik postępowania „Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów biurowych z…”.

Zamawiający: Urząd Pracy Powiatu KrakowskiegoSzyce, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 22 września 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 287 878 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: niemożliwa do usunięcia wada postępowania, która uniemożliwia zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 357117180

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wesoła 48

1.5.2.)Miejscowość

Szyce

1.5.3.)Kod pocztowy

32-085

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

krkrpow@uppk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://uppkrakow.praca.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-56c2fe3d-7b80-4f9d-a1be-6b00c7fb852f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów biurowych z przeznaczeniem na pakiety tematyczne: giełdowe, informacyjne, zajęciowe, komunikacyjne i administracyjne.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-56c2fe3d-7b80-4f9d-a1be-6b00c7fb852f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00434996

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00065068/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 materiały biurowe

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00394262

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OP.201.20.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych i wolnych od wad materiałów biurowych z przeznaczeniem na pakiety tematyczne: giełdowe, informacyjne, zajęciowe, komunikacyjne i administracyjne, co do asortymentu i ilości określonych w załącznikach:
1) Załącznik nr 1a do SWZ - zestawienie asortymentowo-ilościowe
dla pakietów giełdowych.
2) Załącznik nr 1b do SWZ - zestawienie asortymentowo-ilościowe
dla pakietów informacyjnych.
3) Załącznik nr 1c do SWZ - zestawienie asortymentowo-ilościowe
dla pakietów zajęciowych.
4) Załącznik nr 1d do SWZ - zestawienie asortymentowo-ilościowe
dla pakietów komunikacyjnych.
5) Załącznik nr 1e do SWZ - zestawienie asortymentowo-ilościowe
dla pakietów administracyjnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

niemożliwa do usunięcia wada postępowania, która uniemożliwia zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30190000-7Różny sprzęt i artykuły biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
287 878 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
158 257 zł408 035 zł
Rozstęp międzykwartylowy
249 777 zł
Źródło próbki
CPV 30190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
158 257 zł
Mediana
287 878 zł
Górny kwartyl
408 035 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szyce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30190000-7 (Różny sprzęt i artykuły biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.