Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
398 108 zł
Umowa zawarta
4 września 2025
Okres realizacji
do 28 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 398 108 zł – 532 215 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości na całość przedmiotu zamówienia - przedłużenie okresu gwarancji ja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 1158 w Lipinach w km 0+005 - 0+536

Zamawiający Gmina Pilzno (Pilzno, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 1158 w Lipinach w km 0+005 -…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. Wartość umowy: 398 108 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina PilznoPilzno, Podkarpackie (powiat Dębicki →)opublikowano 17 września 2025
Wartość umowy
398 108 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. (Dębica).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 398 108,29 zł (umowę zawarto 4 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 398 108,29 zł do 532 214,64 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail