Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
316 800 zł
Umowa zawarta
17 września 2025
Okres realizacji
365 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 316 800 zł – 319 500 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy oleju opałowego do szkół podstawowych na terenie Miasta i Gminy Łasin i Środowiskowego Domu Samopomocy w Łasinie z siedzibą w Jankowicach

Zamawiający Miasto i Gmina Łasin (Łasin, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy oleju opałowego do szkół podstawowych na terenie Miasta i Gminy Łasin i…”, wybierając ofertę wykonawcy OLKOP BIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 316 800 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto i Gmina ŁasinŁasin, Kujawsko-Pomorskie (powiat Grudziądzki →)opublikowano 17 września 2025
Wartość umowy
316 800 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 sierpnia 2025

    Termin ofert: 28 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 września 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy OLKOP BIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Golub-Dobrzyń), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 316 800,00 zł (umowę zawarto 17 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 316 800,00 zł do 319 500,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 365 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail