Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
23 600 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia „Kurs wizażysta / stylista”
    Centrum Kosmetologii i Masażu JK MED· Biała Podlaska
    Wartość umowy
    8900 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia „Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1”
    Centrum Kosmetologii i Masażu JK MED Jowita Komar· Biała Podlaska
    Wartość umowy
    4900 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia „Kurs stylizacji paznokci”
    Centrum Kosmetologii i Masażu JK MED Jowita Komar· Biała Podlaska
    Wartość umowy
    9800 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie trenerów35%Aspekt społeczny5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ PN. „KURS WIZAŻYSTA/STYLISTA”, „KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ 1:1” ORAZ "KURS STYLIZACJI PAZNOKCI” W RAMACH PROJEKTU „AKTYWNA SZKOŁA 3”

Zamawiający SZKOŁA POLICEALNA - MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE im. DANUTY SIEDZIKÓWNY PS. "INKA" W BIAŁEJ PODLASKIEJ (Biała Podlaska, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ PN. „KURS WIZAŻYSTA/STYLISTA”, KURS PRZEDŁUŻANIA…”, wybierając ofertę wykonawcy Centrum Kosmetologii i Masażu JK MED. Łączna wartość umów: 23 600 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
23 600 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Centrum Kosmetologii i Masażu JK MED (część 1); Centrum Kosmetologii i Masażu JK MED Jowita Komar (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 23 600,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA POLICEALNA - MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE im. DANUTY SIEDZIKÓWNY PS. "INKA" W BIAŁEJ PODLASKIEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000297490

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Warszawska 14

1.5.2.)Miejscowość

Biała Podlaska

1.5.3.)Kod pocztowy

21-500

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@studiummedycznebp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.studiummedycznebp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0258ce6-21e6-44d1-b7ed-7cf49735b75f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ PN. „KURS WIZAŻYSTA/STYLISTA”, „KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ 1:1” ORAZ "KURS STYLIZACJI PAZNOKCI” W RAMACH PROJEKTU „AKTYWNA SZKOŁA 3”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b0258ce6-21e6-44d1-b7ed-7cf49735b75f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00426829

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00084507/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.3 przygotowanie i przeprowadzenie kursów "wizażysta/stylista", "kurs przedłużania rzęs metodą 1

1", "kurs stylizacji paznokcki", "pedicure podologiczny"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Aktywna Szkoła 3” finansowany w ramach Działania 10.4 Kształcenie zawodowe (typ projektu nr 1 lit. a-n) Priorytetu X Lepsza edukacja programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Uchwała Zarządu Województwa Lubelskiego z dnia 3 września 2024 r., Nr XXXVI/683/2024

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00383253

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

15/ZP/AS/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

23600 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia „Kurs wizażysta / stylista”

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

8900 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia „Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1”

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

4900 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia „Kurs stylizacji paznokci”

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

9800 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7100 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8900 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8900 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Kosmetologii i Masażu JK MED

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

061351031

7.3.4)Miejscowość

Biała Podlaska

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8900 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4900 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5100 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4900 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Kosmetologii i Masażu JK MED Jowita Komar

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

061351031

7.3.4)Miejscowość

Biała Podlaska

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4900 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7100 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Kosmetologii i Masażu JK MED Jowita Komar

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

061351031

7.3.4)Miejscowość

Biała Podlaska

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

SZKOŁA POLICEALNA - MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE im. DANUTY SIEDZIKÓWNY PS. "INKA" W BIAŁEJ PODLASKIEJ prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Biała Podlaska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 23 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centrum Kosmetologii i Masażu JK MED (Biała Podlaska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.