Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
15 zł
Umowa zawarta
15 września 2025
Okres realizacji
od 15 września 2025 do 19 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 15 zł – 18 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług cateringowych tj. przygotowania i dostarczenia obiadów dwudaniowych do trzech Szkół Podstawowych na terenie Gminy Zabłudów

Zamawiający Gmina Zabłudów (Zabłudów, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług cateringowych tj. przygotowania i dostarczenia obiadów dwudaniowych do…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Cateringowych "RODZINNY" Krystian Topór. Cena wybranej oferty: 15 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ZabłudówZabłudów, Podlaskie (powiat Białostocki →)opublikowano 17 września 2025
Cena wybranej oferty
15 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 sierpnia 2025

    Termin ofert: 3 września 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 września 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usług Cateringowych "RODZINNY" Krystian Topór (Białystok), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 14,50 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 14,50 zł do 18,07 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 15 września 2025 r. do 19 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZABŁUDÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050659208

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 8

1.5.2.)Miejscowość

Zabłudów

1.5.3.)Kod pocztowy

16-060

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@zabludow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip-umzabludow.wrotapodlasia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6a72e934-3880-453f-b3d4-6b1c05f31f30

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług cateringowych tj. przygotowania i dostarczenia obiadów dwudaniowych do trzech Szkół Podstawowych na terenie Gminy Zabłudów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6a72e934-3880-453f-b3d4-6b1c05f31f30

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00426546

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00044970/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Świadczenie usług cateringowych tj. przygotowania i dostarczenia obiadów dwudaniowych do trzech Szkół Podstawowych na terenie gminy Zabłudów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00391523

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.11.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

277777,78 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Świadczenie usługi cateringowej tj. przygotowanie i dostarczenie obiadów dwudaniowych do trzech Szkół Podstawowych w Gminie Zabłudów, w roku szkolnym 2025/2026 tj.
2) Świadczenie usługi cateringowej tj. przygotowanie i dostarczenie obiadów dwudaniowych dla około 20 uczniów klas I-VIII Szkoły Szkoły Podstawowej im. Simony Kossak w Dobrzyniówce, Dobrzyniówka 40, 16-060 Zabłudów
3) Świadczenie usługi cateringowej tj. przygotowanie i dostarczenie obiadów dwudaniowych dla około 40-50 uczniów klas I-VIII Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Rafałówce, Rafałówka 64, 16-060 Zabłudów.
4) Świadczenie usługi cateringowej tj. przygotowanie i dostarczenie obiadów dwudaniowych dla około 45 uczniów klas I-VIII Szkoły Szkoły Podstawowej im. Wspólnoty Polskiej w Białostoczku., Białostoczek 8, 15-592 Białystok
2. Wymagania szczególne:
1) Posiłki muszą spełniać wymogi żywienia zawarte w :
a) Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków
spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu
oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach
żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach;
b) Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady Europu NR 1333/2008 z dnia 16 grudnia
2008 r. w sprawie dodatków do żywności;
c) Ustawie z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia;
d) Zaleceniach i Normach obowiązujących i zalecanych przez Instytut Żywności i Żywienia.
2) Posiłki będą dostarczane własnym transportem (samochód spełniający wymogi sanitarno – techniczne do przewozu żywności zatwierdzone przez Państwową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną) na własne ryzyko w specjalistycznych zbiorczych pojemnikach termoizolacyjnych gwarantujących utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz jakości przewożonych potraw, na które Wykonawca posiada odpowiednie certyfikaty.
3) Obiady wydawane będą w opakowaniach jednorazowego użytku wraz z odpowiednią ilością sztućców posiadających odpowiednie certyfikaty przeznaczone do kontaktu z żywnością.
4) Wykonawca zobowiązuje się dostarczać posiłki wyłącznie w dni, w których odbywają się zajęcia w szkole tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych, okresu ferii zimowych i przerw świątecznych oraz dni, o których Zamawiający poinformuje Wykonawcę zgodnie z kalendarzem danego roku szkolnego 2025/2026 w godzinach ustalonych pomiędzy Wykonawcą i Zamawiającym (stały przedział czasowy).
5) Zamawiający zastrzega możliwość incydentalnego zapewnienia przez Wykonawcę dożywiania w soboty w przypadku konieczności odrabiania przez szkoły zajęć w sobotę. Wykonawca dostarczy wtedy posiłek, który będzie odpowiadał posiłkowi z takiego dnia tygodnia jaki będzie odpracowywany.
6) Wskazana ilość dni żywieniowych oraz posiłków jest szacunkowa i w czasie obowiązywania umowy może ulec zmianie o 25% zamówienia podstawowego, co oznacza, że nie stanowi ostatecznego wymiaru zamówienia, w wyniku czego nie może być podstawą do zgłaszania roszczeń z tytułu niezrealizowanych posiłków lub podstawą odmowy wykonania zamówienia. Wykonawcy będzie przysługiwało prawo do wynagrodzenia wyłącznie za faktycznie wydane posiłki. Ilość zestawów będzie każdorazowo zgłaszana przez Zamawiającego. W przypadku gdy łączna dostawa obiadów będzie mniejsza niż planowana przez Zamawiającego liczba 110 sztuk, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe z tego tytułu.
7) Ewentualne zmiany ilości zamawianych obiadów Zamawiający zgłaszać będzie Wykonawcy najpóźniej do godziny 8:30 danego dnia. Za wystarczające uważa się powiadomienie telefoniczne.
8) Średnia szacunkowa ilość posiłków w ciągu jednego dnia dla uczniów klas I-VIII wymienionych poniżej szkół wynosi: (jak w tabeli)
Szkoła Podstawowa w Dobrzyniówce (20 posiłków przez 165 dni żywieniowych dostarczanych w godzinach 10:00-10:30), Szkoła Podstawowa w Rafałówce (45 posiłków przez 165 dni żywieniowych dostarczanych w godzinach 10:00-10:30), Szkoła Podstawowa w Białostoczku, (45 posiłków przez 165 dni żywieniowych dostarczanych w godzinach 10:00-10:30)
9) Wykonawca zobowiązany jest do wyszczególnienia wartości ,,wsadu do kotła” na jedną osobę dziennie kwoty przeznaczonej na obiad.
10) Próbki posiłków Wykonawca zobowiązany jest przechowywać na swoim terenie. Obowiązkiem Wykonawcy jest przechowywanie próbek ze wszystkich przygotowanych i dostarczonych posiłków każdego dnia przez okres 72 godzin z oznaczeniem daty, godziny, oraz zawartości próbki pokarmowej z podpisem osoby odpowiedzialnej za pobieranie próbki.
11) Wykonawca ponosi koszty rozładunku i załadunku wszystkich dostaw posiłków oraz usunięcia resztek po posiłkach oraz jednorazowych pojemników, w których został dostarczone posiłki, w tym celu dostarczy Zamawiającemu (odpowiednio do miejsc dostarczania posiłków) stosowne pojemniki do składowania tych odpadów zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. (Dz.U. 2023.0.1587)
12) Zamawiający zastrzega sobie prawo do okresowej kontroli w zakresie zgodności dostarczonych posiłków z wymogami Zamawiającego pod względem wagowym i podtrzymania odpowiedniej temperatury dostarczanych potraw:
a. zupy – temperatura 75 oC(+/- 3 oC);
b. II danie - temperatura 65 oC (+/- 3 oC).
13) Wydawanie posiłków, sprzątanie oraz ponoszenie kosztów środków czystości i higienicznych zużywanych do sprzątania po posiłku leży po stronie Zamawiającego.
14) Wykonawca będzie gotowy do realizacji przedmiotu zamówienia w przypadku zakłócenia procesu technologicznego (z przyczyn niezależnych, brak prądu, brak wody) wytwarzania posiłków, czyli musi podać alternatywną propozycję dostarczenia posiłku.
15) Jadłospis będzie układany przez Wykonawcę na 2 kolejne tygodnie i zatwierdzany przez Zamawiającemu, z co najmniej 3 dniowym wyprzedzeniem. Zamawiający wyraża zgodę na przesłanie jadłospisu w formie skanu na adres e-mail szkoły.
16) Do przygotowywania posiłków Wykonawca będzie używał produktów wysokiej jakości i zawsze świeżych, posiadających aktualne terminy ważności, nabytych w źródłach działających zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi i higienicznymi.
17) Zamawiający zastrzega, że posiłki muszą spełniać następujące warunki jakościowe:
a) potrawy powinny być lekkostrawne, przygotowywane z surowców wysokiej jakości, świeżych, naturalnych, mało przetworzonych, bez substancji dodatkowych, konserwujących, zagęszczających, barwiących lub sztucznie aromatyzowanych, sporządzane z naturalnych składników bez użycia koncentratów spożywczych, z wyłączeniem koncentratów z naturalnych składników,
b) w jadłospisie powinny przeważać potrawy gotowane, pieczone i duszone, okazjonalnie smażone, przy czym nie więcej niż dwie porcje potrawy smażonej w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku.
c) posiłki powinny spełniać warunki ilościowe tj.
- zupa o pojemności nie mniejszej niż 250 ml,
- posiłek zawierający ziemniaki lub ryż lub makaron lub kaszę min. 200g,
- mięso lub ryba min. 100g,
- surówka lub gotowane jarzyny min. 100g,
- opcjonalnie naleśnik, placek lub pierogi itp. Od 250g do 300g
- napój (kompot, sok owocowy, woda) min. 200ml.
18) Zgodnie z wymogami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, posiłek w formie cateringu musi zostać wydany w czasie 2 godzin od momentu jego sporządzenia (wyprodukowania).
19) Posiłki powinny być dostarczane do placówki środkiem transportu Wykonawcy dopuszczonym decyzją właściwego inspektora sanitarnego do przewozu posiłków dla potrzeb zbiorowego żywienia dzieci, w specjalistycznych zbiorczych pojemnikach termoizolacyjnych, gwarantujących utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz jakości przewożonych potraw.
20) Wykonawca zobowiązany jest również prowadzić ewidencję dostarczanych posiłków i przedkładać ją do podpisu osobie upoważnionej do odbioru w każdym dniu dostawy. Ewidencja stanowi potwierdzenie daty, godziny oraz ilości dostarczonych posiłków.
21) Odbiór posiłków będzie następował przez wspólną kontrolę ilościowo – jakościową przeprowadzoną przez osoby działające w imieniu Zamawiającego i Wykonawcy. W razie niezgodności sporządzany jest protokół zawierający wszelkie ustalenia dokonane w toku odbioru.
22) Reklamacje będą załatwiane w terminie 3 godzin.

4.5.3.)Główny kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usług Cateringowych "RODZINNY" Krystian Topór

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5422776518

7.3.3)Ulica

Rycerska 2

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-157

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

275137,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-15 do 2026-06-19

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Ilość obiadów jest szacunkowa. Zamawiający przewidział możliwość opcji do 25% na zmniejszenie i zwiększenie ilości zestawów obiadowych.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
376 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł1 008 596 zł
Rozstęp międzykwartylowy
793 596 zł
Źródło próbki
CPV 55523100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
376 000 zł
Górny kwartyl
1 008 596 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zabłudów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zabłudów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 15 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55523100-3 (Usługi w zakresie posiłków szkolnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usług Cateringowych "RODZINNY" Krystian Topór (Białystok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.