Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
181 119 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1ŚRODKI I MATERIAŁY CZYSTOŚCIOWE ORAZ AKCESORIA DO SPRZĄTANIA. Liczba pozycji 30. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ (Część B-1)
    Wartość umowy
    76 114 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2ŚRODKI CZYSTOŚCIOWE / KUCHNIA /. Liczba pozycji 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ (Część B-2)
    Wartość umowy
    21 042 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3ŚRODKI DO DEZYNFEKCJI, URZĄDZENIA. Liczba pozycji 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ (część B-3)
    Wartość umowy
    35 007 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4ARTYKUŁY HIGIENICZNE, INNE AKCESORIA / DOZOWNIKI – UŻYCZENIE/ Liczba pozycji 7 (+4). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ (część B-4)
    Wartość umowy
    48 955 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy20%Termin płatności faktury20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SUKCESYWNE DOSTAWY ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH, MATERIAŁÓW I AKCESORIÓW DO SPRZĄTANIA, URZĄDZEŃ ORAZ ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH

Zamawiający Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu (Bolesławiec, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „SUKCESYWNE DOSTAWY ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH, MATERIAŁÓW I AKCESORIÓW DO SPRZĄTANIA, URZĄDZEŃ…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 181 119 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
181 119 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2025

    Termin ofert: 14 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    16 września 2025

    2 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: CENTRUM MERCURY PIOTR WOJTCZYK (części 1, 2); MEDI-PRO SP. Z O.O. (część 3); MERIDA SP. Z O.O. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 181 118,69 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu

1.3.)Oddział zamawiającego

WSzdNiPCh

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000294190

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Tysiąclecia 30

1.5.2.)Miejscowość

Bolesławiec

1.5.3.)Kod pocztowy

59-700

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpitalpsychiatryczny.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpitalpsychiatryczny.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalpsychiatryczny.logintrade.net/zapytania_email,205954,f696d11576cfff2f452954ee86d339a8.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

SUKCESYWNE DOSTAWY ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH,
MATERIAŁÓW I AKCESORIÓW DO SPRZĄTANIA, URZĄDZEŃ
ORAZ ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-68d6d92b-0ec7-4771-93fe-ff36b3664b3b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00425788

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00018888/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Środki i materiały czystościowe oraz akcesoria do sprzątania, środki dezynfekcjyjne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00355666

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

LE/DEZYNF/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET 1. ŚRODKI I MATERIAŁY CZYSTOŚCIOWE ORAZ AKCESORIA DO SPRZĄTANIA. Liczba pozycji 30.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ (Część B-1).

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju

34912100-4 - Wózki popychane

4.5.5.)Wartość części

85719,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET 2. ŚRODKI CZYSTOŚCIOWE / KUCHNIA /. Liczba pozycji 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi
załącznik nr 1 do SWZ (Część B-2).

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

18325,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET 3. ŚRODKI DO DEZYNFEKCJI, URZĄDZENIA. Liczba pozycji 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
stanowi załącznik nr 1 do SWZ (część B-3).

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

38653,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET 4. ARTYKUŁY HIGIENICZNE, INNE AKCESORIA / DOZOWNIKI – UŻYCZENIE/ Liczba pozycji 7 (+4).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ (część B-4).

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

46335,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

76114,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

80597,51 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

76114,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CENTRUM MERCURY PIOTR WOJTCZYK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9111047015

7.3.3)Ulica

PAPROTNA 8

7.3.4)Miejscowość

WROCŁAW

7.3.5)Kod pocztowy

51-117

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

76114,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21042,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21042,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21042,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CENTRUM MERCURY PIOTR WOJTCZYK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9111047015

7.3.3)Ulica

PAPROTNA 8

7.3.4)Miejscowość

WROCŁAW

7.3.5)Kod pocztowy

51-117

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21042,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35007,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47353,73 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35007,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDI-PRO SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5240408022

7.3.3)Ulica

WYSOCKIEGO 6B

7.3.4)Miejscowość

WARSZAWA

7.3.5)Kod pocztowy

03-371

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35007,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

48955,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48955,01 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

48955,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MERIDA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8990024020

7.3.3)Ulica

KARKONOSKA 59

7.3.4)Miejscowość

WROCŁAW

7.3.5)Kod pocztowy

53-015

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

48955,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39830000-9Środki czyszczące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bolesławiec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 181 119 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39830000-9 (Środki czyszczące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CENTRUM MERCURY PIOTR WOJTCZYK (WROCŁAW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.