Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
5043 zł
Umowa zawarta
12 września 2025
Okres realizacji
1 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu RTV

Zamawiający Uniwersytet Śląski w Katowicach (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu RTV”, wybierając ofertę wykonawcy MM MARKET MAŁGORZATA MAŁECKA. Wartość umowy: 5043 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet Śląski w KatowicachKatowice, Śląskieopublikowano 16 września 2025
Wartość umowy
5043 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MM MARKET MAŁGORZATA MAŁECKA (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 043,00 zł (umowę zawarto 12 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail