Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
SUWECO CZ, s.r.o.· Praha 6
Wartość umowy
22 960 zł
Umowa zawarta
11 września 2025
Okres realizacji
od 15 września 2025 do 14 września 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas aktywacji dostępu do bazy (A)20%Fakultatywne szkolenie (S)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostęp dla Uniwersytetu Śląskiego do bazy danych: HeinOnline: Law Journal Library – online (usługa bazy danych) świadczony na zasadzie prenumeraty w okresie od 15.09.2025 r. – 14.09.2026 r.

Zamawiający Uniwersytet Śląski w Katowicach (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostęp dla Uniwersytetu Śląskiego do bazy danych: HeinOnline: Law Journal Library –…”, wybierając ofertę wykonawcy SUWECO CZ, s.r.o. Wartość umowy: 22 960 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet Śląski w KatowicachKatowice, Śląskieopublikowano 16 września 2025
Wartość umowy
22 960 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 sierpnia 2025

    Termin ofert: 1 września 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 września 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SUWECO CZ, s.r.o. (Praha 6).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 22 960,00 zł (umowę zawarto 11 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 15 września 2025 r. do 14 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail