Wynik częściowy: umowy w 7 z 8 części, 1 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
187 256 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1września 2025 r. do 31 lipca 2026 r. Część I - Pieczywo. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ oraz załączniku 2a do SWZ
    Wartość umowy
    15 568 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część II – Nabiał. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ o
    Wartość umowy
    43 608 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część III – Różne artykuły spożywcze. Ilość i zakres określono
    Wartość umowy
    37 568 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część IV – Ryby. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ ora
    Wartość umowy
    14 648 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część V – Warzywa i owoce. Ilość i zakres określono w Rozdziale
    Wartość umowy
    47 990 zł
    2 oferty
  6. Unieważniona
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część VI – Mięso i wędliny. Ilość i zakres określono w Rozdzial
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
    0 ofert
  7. Umowa zawarta
    Część 7Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część VII – Mrożonki. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SW
    Wartość umowy
    23 233 zł
    2 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część VIII – Jaja. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ o
    Wartość umowy
    4641 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r. do 31 lipca 2026 r.

Zamawiający Gmina Wąwolnica (Wąwolnica, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 187 256 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina WąwolnicaWąwolnica, Lubelskieopublikowano 16 września 2025
Łączna wartość umów
187 256 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

11 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 7 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład piekarniczy "STASIAK" s. c. Anna, Zbigniew Stasiak, Elżbieta Eciak (część 1); Almax-Dystrybucja Sp. z o.o. (części 2, 8); KARO Sp. z o.o. (część 3); P.P.H.U. Welman (części 4, 7) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 187 256,01 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wąwolnica

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019796

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lubelska 39

1.5.2.)Miejscowość

Wąwolnica

1.5.3.)Kod pocztowy

24-160

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@wawolnica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.wawolnica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

pzp.wawolnica.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r. do 31 lipca 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5d7961bb-8628-42e2-9e65-2cd1506e55fc

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00424612

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00048248/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00307789

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IFE.271.1.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1września 2025 r. do 31 lipca 2026 r. Część I - Pieczywo. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ oraz załączniku 2a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15811000-6 - Pieczywo

4.5.5.)Wartość części

18440,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część II – Nabiał. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ oraz załączniku 2b do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

43830,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część III – Różne artykuły spożywcze. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ oraz załączniku 2c do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

43750,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część IV – Ryby. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ oraz załączniku 2d do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.5.)Wartość części

15200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część V – Warzywa i owoce. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ oraz załączniku 2e do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

53320,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część VI – Mięso i wędliny. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ oraz załączniku 2f do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

55420,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część VII – Mrożonki. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ oraz załączniku 2g do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.5.)Wartość części

25340,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część VIII – Jaja. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ oraz załączniku 2h do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

4700,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15567,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16705,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15567,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład piekarniczy "STASIAK" s. c. Anna, Zbigniew Stasiak, Elżbieta Eciak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7162459695

7.3.4)Miejscowość

KURÓW

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15567,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-07-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43608,13 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43608,13 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43608,13 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Almax-Dystrybucja Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7132695379

7.3.4)Miejscowość

JASTKÓW

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43608,13 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-07-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37567,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40608,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37567,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KARO Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7170000988

7.3.4)Miejscowość

PONIATOWA

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37567,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-07-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14648,09 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15648,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15648,89 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. Welman

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7151957202

7.3.4)Miejscowość

KRAŚNIK

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14648,09 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-07-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47990,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48149,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47990,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia Ananas Paweł Mazurkiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7162672555

7.3.4)Miejscowość

PUŁAWY

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47990,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-07-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 11 lipca 2025 r. do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta na realizację części VI tego zadania.

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 29

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23233,14 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23276,51 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23233,14 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 30

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. Welman

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7151957202

7.3.4)Miejscowość

KRAŚNIK

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 31

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23233,14 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2025-07-31

Sekcja 32

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 33

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4641 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4641 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4641 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 34

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Almax-Dystrybucja Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7132695379

7.3.4)Miejscowość

JASTKÓW

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 35

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4641,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-07-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15811000-6Pieczywo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 575 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
94 557 zł263 944 zł
Rozstęp międzykwartylowy
169 386 zł
Źródło próbki
CPV 15811· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
94 557 zł
Mediana
156 575 zł
Górny kwartyl
263 944 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wąwolnica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wąwolnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 187 256 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15811000-6 (Pieczywo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład piekarniczy "STASIAK" s. c. Anna, Zbigniew Stasiak, Elżbieta Eciak (KURÓW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.