Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
419 148 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    131 093 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    93 972 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Testy chemiczne i biologiczne do kontroli sterylizacji parą wodną i tlenkiem etylenu, system archiwizacji procesów
    Wartość umowy
    158 419 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Czyściki ,szczotki i akcesoria do mycia ręcznego
    Wartość umowy
    35 664 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa opakowań sterylizacyjnych, testów chemicznych i biologicznych, szczotek, czyścików i akcesorii do ręcznego mycia narzędzi operacyjnych na potrzeby CS, BO i Poradni WS SP ZOZ

Zamawiający Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Nowa Sól, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa opakowań sterylizacyjnych, testów chemicznych i biologicznych,…”, wybierając ofertę wykonawcy AMED Biuro Techniczno Handlowe Andrzej Abramczyk. Łączna wartość umów: 419 148 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
419 148 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 sierpnia 2025

    Termin ofert: 22 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 września 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma AMED Biuro Techniczno Handlowe Andrzej Abramczyk za łącznie 419 147,89 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail