Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 2 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
92 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    92 000 zł
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Stała instalacja gaśnicza tryskaczowa
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3System zarządzania instalacjami ppoż. GEMOS
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie osób posiadających kwalifikacje i uprawnienia, skierowanych do realizacji za20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi przeglądu instalacji, systemów i urządzeń w budynku Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Pl. Bartoszewskiego 1 w Gdańsku – II postępowanie

Zamawiający Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usługi przeglądu instalacji, systemów i urządzeń w budynku Muzeum II Wojny…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 92 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Muzeum II Wojny Światowej w GdańskuGdańsk, Pomorskieopublikowano 15 września 2025
Łączna wartość umów
92 000 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 1 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 92 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367011290

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Władysława Bartoszewskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-862

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@muzeum1939.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.muzeum1939.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/muzeum1939

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi przeglądu instalacji, systemów i urządzeń w budynku Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Pl. Bartoszewskiego 1 w Gdańsku – II postępowanie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b4d2e8a1-5167-494d-86f5-ca99951a2e2a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00423205

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00130916/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługi przeglądów, serwisów i konserwacji elementów budowalnych i systemow użytkowanych w obiekcie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00365278

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.280.23.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Pozostałe instalacje teletechniczne

4.5.3.)Główny kod CPV

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych

4.5.5.)Wartość części

80000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - Stała instalacja gaśnicza tryskaczowa

4.5.3.)Główny kod CPV

75251110-4 - Usługi ochrony przeciwpożarowej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50413200-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczego

4.5.5.)Wartość części

8000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – System zarządzania instalacjami ppoż. GEMOS

4.5.3.)Główny kod CPV

50413200-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczego

4.5.5.)Wartość części

40000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

92000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

158000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

92000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Feel Safe Systemy Zabezpieczeń Obiektów Krzysztof Wachnicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5932123092

7.3.3)Ulica

Andersa 26

7.3.4)Miejscowość

Tczew

7.3.5)Kod pocztowy

83-110

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

92000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena najwyżej ocenionej oferty wynosi 17 220,00 zł brutto, co oznacza, że przewyższa kwotę, którą
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 9 840,00 zł brutto,
a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny oferty.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17220,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17220,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Termin składania ofert upłynął w dniu 19.08.2025 r. o godz. 10:00. Nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71356100-9Usługi kontroli technicznej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
161 250 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
120 160 zł257 095 zł
Rozstęp międzykwartylowy
136 935 zł
Źródło próbki
CPV 71356100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
120 160 zł
Mediana
161 250 zł
Górny kwartyl
257 095 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.