Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
246 049 zł
Umowa zawarta
11 września 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 246 049 zł – 489 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa usługa serwisowa (konserwacja, naprawa, wymiana bębnów, tuszy i tonerów) sprzętu informatycznego Służby Łączności Komendy Portu Wojennego Gdynia

Zamawiający Komenda Portu Wojennego Gdynia (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa usługa serwisowa (konserwacja, naprawa, wymiana bębnów, tuszy i tonerów)…”, wybierając ofertę wykonawcy Copy Control Service Społka Cywilna. Wartość umowy: 246 049 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Komenda Portu Wojennego GdyniaGdynia, Pomorskieopublikowano 15 września 2025
Wartość umowy
246 049 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 sierpnia 2025

    Termin ofert: 22 sierpnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 września 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Copy Control Service Społka Cywilna (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 246 049,20 zł (umowę zawarto 11 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 246 049,20 zł do 489 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Portu Wojennego Gdynia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190232852

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rondo Bitwy pod Oliwą 1

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-103

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kpw.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://kpwgdynia.wp.mil.pl/pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.platformazakupowa.pl/pn/kpwgdynia

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa usługa serwisowa (konserwacja, naprawa, wymiana bębnów, tuszy i tonerów) sprzętu informatycznego Służby Łączności Komendy Portu Wojennego Gdynia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6099083e-6e9b-4fb1-b1e6-5d5bbd6ebea3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00422874

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00095360/24/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Kompleksowa obsługa serwisowa urządzeń wielofunkcyjnych, drukujących, kopiujących, podtrzymujących zasilanie oraz sprzętu komputerowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00373284

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

94/KPW/ŁĄCZN/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowa usługa serwisowa (konserwacja, naprawa, wymiana bębnów, tuszy i tonerów) sprzętu informatycznego Służby Łączności Komendy Portu Wojennego Gdynia

4.5.3.)Główny kod CPV

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50310000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn biurowych

50312000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu komputerowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

246049,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

489000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

246049,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Copy Control Service Społka Cywilna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252123785

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-871

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

246049,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50800000-3Różne usługi w zakresie napraw i ko…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Portu Wojennego Gdynia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 246 049 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50800000-3 (Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Copy Control Service Społka Cywilna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.