Wynik częściowy: umowy w 1 z 4 części, 3 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
73 162 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1formularz cenowy załącznik nr 4 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2formularz cenowy załącznik nr 4 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3formularz cenowy załącznik nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    73 162 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4formularz cenowy załącznik nr 4 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Cykliczne dostawy środków dezynfekcyjnych i leków dla Lubuskiego Centrum Ortopedii Sp. z o. o. w Świebodzinie.

Zamawiający Lubuskie Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza w Świebodzinie Sp. z o.o. (Świebodzin, Lubuskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Cykliczne dostawy środków dezynfekcyjnych i leków dla Lubuskiego Centrum Ortopedii Sp. z…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 73 162 zł. Złożono 1 ofertę.

Łączna wartość umów
73 162 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 sierpnia 2025

    Termin ofert: 4 września 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    15 września 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 1 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 73 162,22 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail