Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
418 280 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa 140 sztuk monitorów standardowych celem wyposażenia nowego budynku Sądu Rejonowego w Legionowie
    Wartość umowy
    94 021 zł
    10 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa 90 sztuk terminali komputerowych celem wyposażenia nowego budynku Sądu Rejonowego w Legionowie
    Wartość umowy
    208 780 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa 60 sztuk drukarek monochromatycznych A4 zespołowych oraz 15 sztuk drukarek monochromatycznych wysokowydajnych A4 z dodatkowym podajnikiem celem wyposażenia nowego budynku Sądu Rejonowego w Legionowie
    Wartość umowy
    115 479 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
20 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Zobowiązanie do wymiany sprzętu na nowy15%Okres gwarancji jakości15%Regulacja wysokości monitora10%Zapewnienie sprzętu zastępczego20%Okres gwarancji jakości20%Zobowiązanie do wymiany sprzętu na nowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu informatycznego do wyposażenia nowego budynku Sądu Rejonowego w Legionowie

Zamawiający Sąd Apelacyjny w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu informatycznego do wyposażenia nowego budynku Sądu Rejonowego w Legionowie”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 418 280 zł. Złożono 20 ofert.

Zamawiający: Sąd Apelacyjny w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 12 września 2025
Łączna wartość umów
418 280 zł
Liczba ofert
20 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: MBA System Sp. z o.o (część 1); FYR Systems Sp. z o.o. (część 2); MBA System Sp. z o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 418 279,95 zł.

  • 3

    Zamawiający udzielił zamówienia w częściach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Apelacyjny w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006472869

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Krasińskich 2/4/6

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-207

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 279 85 28

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@waw.sa.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.waw.sa.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-819a378b-b74b-4255-91f7-ca27ba0a35a7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu informatycznego do wyposażenia nowego budynku Sądu Rejonowego w Legionowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-819a378b-b74b-4255-91f7-ca27ba0a35a7

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00421605

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00126199/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa sprzętu informatycznego - wyposażenie nowego budynku Sądu Rejonowego w Legionowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00265600

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.261.13.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

462601,63 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 140 sztuk monitorów standardowych celem wyposażenia nowego budynku Sądu Rejonowego w Legionowie.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.5.)Wartość części

113821,14 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 90 sztuk terminali komputerowych celem wyposażenia nowego budynku Sądu Rejonowego w Legionowie.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.5.)Wartość części

248780,49 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 60 sztuk drukarek monochromatycznych A4 zespołowych oraz 15 sztuk drukarek monochromatycznych wysokowydajnych A4 z dodatkowym podajnikiem celem wyposażenia nowego budynku Sądu Rejonowego w Legionowie.

4.5.3.)Główny kod CPV

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30232150-0 - Drukarki atramentowe

4.5.5.)Wartość części

100000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

94021,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

155324,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

94021,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MBA System Sp. z o.o,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242872114

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-736

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

94021,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

208780,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

223503,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

208780,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FYR Systems Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252863223

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-563

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

208780,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

99556,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

340402,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

115478,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MBA System Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242872114

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-736

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

115478,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
394 616 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
137 056 zł971 457 zł
Rozstęp międzykwartylowy
834 401 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
137 056 zł
Mediana
394 616 zł
Górny kwartyl
971 457 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Apelacyjny w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 418 280 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MBA System Sp. z o.o, (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.