Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
974 160 zł
Umowa zawarta
9 września 2025
Okres realizacji
100 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji na wszystkie części i elementy pojazdu (z wyłączeniem perforacji nadwozie)10%Okres gwarancji na perforację nadwozia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa 3 specjalistycznych samochodów elektrycznych przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnością dla Krakowskiego Centrum Seniora

Zamawiający Krakowskie Centrum Seniora (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa 3 specjalistycznych samochodów elektrycznych przystosowanych do przewozu osób z…”, wybierając ofertę wykonawcy Konrad Karpiuk F.H.U. Car-Bud. Wartość umowy: 974 160 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Krakowskie Centrum SenioraKraków, Małopolskieopublikowano 11 września 2025
Wartość umowy
974 160 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Konrad Karpiuk F.H.U. Car-Bud (Lublin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 974 160,00 zł (umowę zawarto 9 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 100 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KRAKOWSKIE CENTRUM SENIORA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350952347

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

OSIEDLE SZKOLNE 20

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-977

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@kcs.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.krakow.pl/?bip_id=304

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76e758d2-9b67-4813-9f28-f590d19b7d4e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa 3 specjalistycznych samochodów elektrycznych przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnością dla Krakowskiego Centrum Seniora

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-76e758d2-9b67-4813-9f28-f590d19b7d4e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00419462

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00037623/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.15 Dostawa 3 specjalistycznych samochodów elektrycznych przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnością dla Krakowskiego Centrum Seniora w związku z realizacją Projektu UE

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

W Sile Wieku 3 - rozwój usług wsparcia dla osób niesamodzielnych ze względu na stan zdrowia lub wiek” - projekt nr FEMP.06.33-IP.01- 1568/24-00

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00373368

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

804878,05 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 3 specjalistycznych samochodów elektrycznych przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnością dla Krakowskiego Centrum Seniora
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w tabeli w Formularzu ofertowym stanowiącym załącznik Nr 1, do niniejszej SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

34144900-7 - Pojazdy elektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

974160 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

974160 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

974160 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Konrad Karpiuk F.H.U. Car-Bud

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7121813674

7.3.3)Ulica

Ogródkowa 1/30

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-067

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

974160 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144900-7Pojazdy elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
309 350 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 850 zł749 098 zł
Rozstęp międzykwartylowy
560 248 zł
Źródło próbki
CPV 34144900· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 850 zł
Mediana
309 350 zł
Górny kwartyl
749 098 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Krakowskie Centrum Seniora prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 974 160 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144900-7 (Pojazdy elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Konrad Karpiuk F.H.U. Car-Bud (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.