Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
918 564 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 25 września 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Koszt40%Czas reakcji serwisu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa funkcjonowania gospodarki wodno- ściekowej poza obszarem aglomeracji w Gminie Kock– dostawa pojazdu typu hakowiec

Zamawiający Gmina Kock (Kock, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa funkcjonowania gospodarki wodno- ściekowej poza obszarem aglomeracji w Gminie…”, wybierając ofertę wykonawcy "HAWEA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 918 564 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina KockKock, Lubelskie (powiat Lubartowski →)opublikowano 10 września 2025
Wartość umowy
918 564 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2025

    Termin ofert: 23 lipca 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 września 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "HAWEA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Byków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 918 564,00 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail