Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
28 200 zł
Umowa zawarta
9 września 2025
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 28 200 zł – 30 586 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe usługi pogrzebowe. Część 2 - bieżące sprawianie pochówków.

Zamawiający Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe usługi pogrzebowe. Część 2 - bieżące sprawianie pochówków”, wybierając ofertę wykonawcy Andrzej Caliński Genezis. Wartość umowy: 28 200 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
28 200 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Andrzej Caliński Genezis (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 28 200,00 zł (umowę zawarto 9 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 28 200,00 zł do 30 585,60 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

  • 5

    Tryb udzielenia zamówienia to tryb podstawowy, zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 002004893

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Przemyska 11

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-361

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

osrodek@opsochota.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.opsochota.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-11d22c85-a850-40c3-b34d-ca4599d1cec8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowe usługi pogrzebowe. Część 2 - bieżące sprawianie pochówków.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-11d22c85-a850-40c3-b34d-ca4599d1cec8

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00416651

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00027898/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Kompleksowe usługi pogrzebowe. Część 2 - bieżące sprawianie pochówków

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00355625

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OPS.ZAG.26.3.5.2025.KR

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

29730,96 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiotem zamówienia jest bieżące świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych dla Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy na zasadach określonych w załączniku do uchwały Nr LX/1840/2009 Rady m.st. Warszawy z dnia 27.08.2009 r. zmienionej uchwałą nr LXXV/2498/2023 z dnia 12.01.2023 r.

II. Usługi obejmują:
1. Załatwienie w imieniu zamawiającego wszystkich formalności związanych ze zgonem i pogrzebem (odbiór pisemnego zlecenia od zamawiającego, uzyskanie karty zgonu oraz aktu zgonu, dopełnienie formalności związanych z zakupem przez OPS miejsca pochówku, uiszczeniem opłat za zachowanie praw do grobu itp.).
2. Odbiór zwłok z miejsca wskazanego przez zamawiającego i ich transport na terenie Warszawy oraz na cmentarz.
3. Przechowanie zwłok w chłodni (w miarę potrzeb).
4. Zakup i transport najtańszej trumny sosnowej wraz z podstawowymi akcesoriami.
5. Przygotowanie zwłok do pochówku.
6. Włożenie zwłok do trumny.
7. Transport trumny na terenie cmentarza.
8. Pochowanie zwłok do grobu pojedynczego.
9. Zakup i ustawienie tabliczki nagrobkowej.
10. Zakup i ustawienie symbolu religijnego.
11. Zapewnienie częściowej posługi liturgicznej (odprowadzenie od bramy cmentarza i modlitwa nad grobem) zgodnie z wyznaniem zmarłego.
12. Pochowanie osób zmarłych na choroby zakaźne, szczątków ludzkich itp.

III. Miejsce pochówku - głównym miejscem pochówku będzie Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie.

4.5.3.)Główny kod CPV

98370000-7 - Usługi pogrzebowe i podobne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30585,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Andrzej Caliński Genezis

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5251081748

7.3.3)Ulica

Irzykowskiego

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-317

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 28 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98370000-7 (Usługi pogrzebowe i podobne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Andrzej Caliński Genezis (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.