Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
137 760 zł
Umowa zawarta
9 września 2025
Okres realizacji
do 25 września 2025
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 95 940 zł – 243 540 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 44% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Inwestycje w infrastrukturę zaopatrzenia w wodę i oczyszczania ścieków w Gminie Podedwórze - Montaż Instalacji Fotowoltaicznych dedykowanych urządzeniom do uzdatniania wody oraz oczyszczalni ścieków

Zamawiający Gmina Podedwórze (Podedwórze, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Inwestycje w infrastrukturę zaopatrzenia w wodę i oczyszczania ścieków w Gminie…”, wybierając ofertę wykonawcy AZEnergia Damian Dobrowolski. Wartość umowy: 137 760 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina PodedwórzePodedwórze, Lubelskie (powiat Parczewski →)opublikowano 10 września 2025
Wartość umowy
137 760 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AZEnergia Damian Dobrowolski (Łuków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 137 760,00 zł (umowę zawarto 9 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 95 940,00 zł do 243 540,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail